Dentonet
BLOGOSFERA
BLOGOSFERA
E-mail

„Traktują mnie jak swoją rodzinę”

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
„Traktują mnie jak swoją rodzinę”

„Traktują mnie jak swoją rodzinę”

Dobiegła końca kolejna misja w ramach akcji „Dentysta w Afryce”. Do kraju wróciła już z Republiki Środkowoafrykańskiej Martyna Osiak. Jak wspomina ostatnie tygodnie?

Ciężko było wyjechać. To był wspaniały czas, dużo pracy w przychodni, a przede wszystkim był to czas spotkań z ludźmi. Każde popołudnie spędzałam z mieszkańcami, lepiej ich poznałam, a oni traktują mnie jak swoją rodzinę, co jest dla mnie najlepszą nagrodą. Zabrałam ze sobą wspaniałe wspomnienia i na pewno tam jeszcze wrócę.
Martyna

Akcja „Dentysta w Afryce” trwa! Jesteście zainteresowani? Szczegóły znajdziecie na stronach Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio.

– Nigdy żadna praca dotychczas nie dała mi tyle satysfakcji, jak to, co robiłem, aby ludzie żyjący w Kamerunie mieli możliwość korzystania z pomocy stomatologa. Po drodze „zaraziłem” swoją ideą wiele osób, którzy w różny sposób mnie wsparli. Efektem takiego wsparcia jest między innymi ta strona, dzięki której mogę zapoznać wszystkich z ideą „Dentysta w Kamerunie” i przekazywać ją dalej. Proszę, włączcie się w tę ideę, włączcie się w pomoc innym i zobaczcie, jak wielką daje to przyjemność – zachęca na www.dentystawfryce.pl pomysłodawca akcji, Konrad Rylski.