Dentonet
KALENDARIUM
E-mail

WRÓĆ DO KALENDARIUM

TARGI STOMATOLOGICZNE CEDE 2023

Miejsce:
EXPO Łódź
Data:
21 września 2023

31. ŚRODKOWOEUROPEJSKA WYSTAWA STOMATOLOGICZNA CEDE 2023
21-23.09.2023
ŁÓDŹ EXPO

Wystawa CEDE to w tej branży, najdłużej istniejące na polskim rynku, bo od 1991 r. — kompleksowe narzędzie sprzedaży, promocji i marketingu, pozwalające połączyć wszystkie istniejące działania sprzedażowe i marketingowe w celu uzyskania lepszego współczynnika efektywności kosztowej, to miejsce na dotarcie do Twoich klientów w najszybszy i najbardziej bezpośredni sposób.

 

MULTIDYSCYPLINARNA KONFERENCJA
Multidyscyplinarna konferencja zostanie zorganizowana w blokach tematycznych (technologia cyfrowa, protetyka, estetyka, endodoncja, profilaktyka itp.), która w ciągu trzech dni obejmie różne dyscypliny stomatologii i techniki dentystycznej, a która będzie doskonałym miejscem do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń. W ramach konferencji będą się odbywały wykłady i warsztaty.

 

2. FORUM BE DIGITAL
Towarzyszące Wystawie CEDE, wyjątkowe wydarzenie zlokalizowanie w wydzielonej przestrzeni targowej pawilonu. Scena z krótkimi prezentacjami produktów, procedur cyfrowych — miejsce, w którym zainteresowane firmy mogą zaprezentować swoje rozwiązania z zakresu wyposażenia w technologie cyfrowe, narzędzi oraz nowych materiałów dla klinik i laboratoriów stomatologicznych. Dodatkowo w pobliżu Sceny przewidziane są niewielkie (bezpłatne) miejsca prezentacyjno-testowe dla firm w nią zaangażowanych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie.

Źródło opisu: https://www.cede.pl/