Dentonet
KALENDARIUM
KALENDARIUM
E-mail
WRÓĆ DO KALENDARIUM

Poldent Logo wekt

Od 28 lat Poldent produkuje instrumenty do leczenia kanałowego. Jest jedynym w Polsce oraz jednym z kilkunastu na świecie producentem instrumentów do endodoncji, posiadającym własny park maszynowy do wytwarzania tak precyzyjnych produktów. Od kilku lat firma skupia się na rozwoju marki Endostar. Czym jest Endostar? To marka nowych, efektywnych rozwiązań w endodoncji, skierowana do dentystów […]


Od 28 lat Poldent produkuje instrumenty do leczenia kanałowego. Jest jedynym w Polsce oraz jednym z kilkunastu na świecie producentem instrumentów do endodoncji, posiadającym własny park maszynowy do wytwarzania tak precyzyjnych produktów. Od kilku lat firma skupia się na rozwoju marki Endostar. Czym jest Endostar? To marka nowych, efektywnych rozwiązań w endodoncji, skierowana do dentystów specjalizujących się w endodoncji, jak i specjalistów stomatologii zachowawczej.

Oprócz produkcji i sprzedaży własnych instrumentów Poldent importuje oraz dystrybuuje produkty uzupełniające ofertę katalogową.

Jednym z elementów działalności firmy jest edukacja. Zespół Poldent nieustannie pracuje nad atrakcyjną ofertą szkoleniową. Corocznie, we współpracy zarówno z polskimi jak i zagranicznymi wykładowcami, organizujemy ponad sto kursów dla lekarzy z całego świata.

OSOBA DO KONTAKTU

Poldent Logo wekt
(22) 351 76 68
szkolenia@poldent.pl