Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail
Znaleziono: 377 wyników we wszystkich naszych działach.

Wyniki wyszukiwania Sortuj po dacie

pracownia protetyczna współpraca

Nowa pracownia na terenie Iławy (woj. Warmińsko-Mazurskie). Oferujemy protezy akrylowe, nylonowe, szkieletowe, kombo, wkłady k. – k., korony i mosty ceramiczne na metalu oraz bezmetalowe, szyny relaksacyjne, szyny do wybielania, naprawy protez. Bez problemu obsługujemy prace zdalne za pośrednictwem kuriera lub paczkomatu. Zapraszamy do kontaktu!

Autor: protetykprotetyk

lekarz dentysta z rocznym doświadczeniem poszukuje pracy

Lekarz dentysta z rocznym doświadczeniem pracy w zawodzie poszukuje pracy. Do pracy podchodzę odpowiedzialnie i rzetelnie, z empatią i szacunkiem w stosunku do pacjentów. Mam doświadczenie w pracy z pacjentem komercyjnym( dorośli i dzieci) jak i NFZ( dorośli i dzieci). Do tej pory zajmowałam się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją i prostą chirurgią. Chcę wciąż rozwijać […]

Autor: emiliasss1993

Protetyk podejmie współpracę

Stomatolog z 20 letnim stażem pracy w zaawansowanej protetyce podejmie współpracę. Zakres wykonywanych prac: rekonstrukcje zwarcia, prace na implantach, pełen zakres uzupełnień stałych ceramicznych(licówki, overlaye, korony i mosty).

LEKARZ DENTYSTA PO STAŻU SZUKA PRACY

Ambitny lekarz dentysta po stażu podyplomowym podejmie pracę na terenie Lublina lub okolic (do 50km). Jestem otwarta na nowe metody pracy i chętnie będę doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych lekarzy. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą proszę o kontakt mailowy. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Autor: młodydentysta

Młody endodonta nawiąże współpracę

Lekarz stomatolog 3 lata po studiach nawiąże współpracę z gabinetem stomatologicznym w zakresie endodoncji mikroskopowej Pracuję na narzędziach Reciproc Blue/Azure, wypełnienie kanałów ciepłą gutaperką/Bioroot, praca w koferdamie, z mikroskopem i asystą na 4 ręce Warszawa

Autor: Allen

lekarz dentysta

Lekarz dentysta, obcokrajowiec, z doświadczeniem ponad 10 lat szuka pracy na razie na 1 dzien w tygodniu (piątek, póżniej możliwe poniedziałki)) w Rybniku, Gliwicach i okolice. Pracuję jako stomatolog ogólny, własna działalność gospodarcza. tel. 795-440-137

Autor: stella73

Lekarz dentysta szuka pracy – Warszawa i okolice

Lekarz dentysta po stażu dyplomowym szuka pracy na terenie Warszawy i okolic od Listopada. Jestem osobą ambitną, otwartą i zorganizowaną. Poszukuję gabinetu z możliwościami rozwoju w kierunku protetyki stomatologicznej i endodoncji, w którym będę mogła liczyć na merytoryczną pomoc i wsparcie zespołu.

Autor: magda052

STOMATOLOG SZUKA MIEJSCE NA STAŻ!

Dzień dobry.Jestem dentystą z Ukrainy. Mieszkam w Warszawie. Doświadczenie w pracy jako lekarz 18 lat (Protetyka oraz zacho, ta endodoncja) W grudniu potwierdziła dyplom lekarza na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Teraz szukam miejsca na staż od października!Staż do marca. Szukam również miejsca do dalszej pracy jako lekarz. Karty Polaka nie mam! Tel.577121684 Julija

Autor: Julik

Lekarz Ortodonta – Rzeszów

Medicover Stomatologia to sieć ponad 70 gabinetów stomatologicznych w Polsce należących do Medicover Healthcare Services. To miejsce, w którym pracują ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Dołącz do nas! Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lekarz Stomatolog Ortodonta Miejsce pracy: Rzeszów Oferujemy: • ścisłą współpracę z innymi specjalistami […]

Autor: Maks Krawczyk

Poszukuje pracy Wrocław

Stomatolog z doświadczeniem, specjalista protetyki stomatologicznej, wysoka precyzja wykonywanych zabiegów, praca tylko w powiększeniu, poszukuje dodatkowej pracy 2 razy w tygodniu. Wrocław – południowa część oraz najbliższa okolica.

Autor: tomek

Lekarz dentysta szuka pracy

Lekarz dentysta po stażu szuka pracy. Poszukuję gabinetu z możliwością rozwoju i ewentualnej pomocy. Preferowana praca w gabinecie prywatnym, Kielce. Proszę o kontakt telefoniczny lub wiadomość SMS.

Autor: Ula.M.

Asystent stomatologiczny z doświadczeniem szuka pracy

Jestem zainteresowany pracą w Trójmieście (Gdansk, Sopot, Gdynia) zarówno na godziny, jak i na pełen etat. Mam czteroletnie doświadczenie. Sprawnie asystuję przy zabiegach w stomatologii zachowawczej, protetyce oraz zaawansowanej chirurgii. Jestem osobą odpowiedzialną, o bardzo wysokiej kulturze osobistej oraz miłej aparycji. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel : 662 660 467

Autor: Uładzimir

Endodonta/ortodonta

Lekarz dentysta z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu kanałowym pod mikroskopem oraz początkujący ortodonta szuka pracy na 1-2 dni w tygodniu na terenie Krakowa.Praca jako endodonta , endo/ortodonta lub ortodonta.

Autor: anek45

Higienistka na własnej działalności szuka gabinetów do współpracy

Higienistka stomatologiczna na własnej działalności gospodarczej poszukuje gabinetow na terenie Śląska chętnych do nawiązania wspłpracy w zakresie wykonywania zabiegów higienizacji, wybielania, lakierowania, lakowania Posiadam 12 lat doświadczenia w zawodzie. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Zapraszam do kontaktu.

Autor: denthig

Implantolog- współpraca

Lekarz z dużym doświadczeniem w zabiegach chirurgiczno- implantologicznych (wszczepienie, sinus-lift zamknięty/otwarty, augmenatacja, rekonstrukcja tkanek miękkich/twardych, zęby zatrzymane ) nawiąże współpracę z gabinetem/ami na terenie woj. kuj.-pom.

Autor: Wikilix
WYŚWIETLAJ 10 20 50