Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Leczenie zachowawcze i endodoncja
Protetyka i implantologia
Stomatologia estetyczna
Ortodoncja
Periodontologia
Higiena i zdrowie jamy ustnej

Zębowe pomysły na gwiazdkowy prezent

Brak komentarzy | Publikacja:
Zębowe pomysły na gwiazdkowy prezent

Zębowe pomysły na gwiazdkowy prezent

Chcesz podarować bliskim lub znajomym coś zabawnego, a przy okazji zwrócić im uwagę być może na pewne… problemy z uzębieniem? A może zastanawiasz się jak przekonać dentofoba do wizyty u dentysty? Jeśli wymyślanie pomysłów na prezent przyprawia Cię o szczękościsk, to mamy kilka pomysłów, które mogą Ci ułatwić wybór.

Niezdrowe
Cukiernica w kształcie zęba trzonowego, zębowy pojemnik na słodycze czy foremka do ciastek w kształcie zęba? Wydaje się, że to pomysł dziwny, bo to, co słodkie, nie wpływa dobrze na zdrowie jamy ustnej. Ale być może w tym szaleństwie jest metoda i powstrzyma to łasuchów przed sięgnięciem po kolejne słodkości?

Akcesoria biurowe
Czasem przypominać sobie o zdrowiu zębów trzeba wszędzie. Nawet w pracy. W tym mogą pomóc drobiazgi biurowe, jak np. samoprzylepne karteczki w kształcie otwartych ust czy spinacze w kształcie zębów. Wyjątkowo praktycznym pomysłem jest podarowanie komuś pendrive’a-dentysty.

Do domu
Szokujące i zaskakujące drobiazgi domowe. Kubek w kształcie zęba zadziwi nie tylko obdarowanego, ale i jego gości, którym zaserwuje kawę w takim naczyniu. Piwoszom z pewnością spodoba się otwieracz do butelek wyglądający jak szczęka, a wielbiciele drinków zachwycą się foremką, dzięki której zrobią kostki lodu – szczęki. A zapominalscy ucieszą się z magnesów na lodówkę w kształcie trzonowców.

Biżuteria
To ulubiona propozycja redakcji. Czy dodadzą urody? Trudno stwierdzić. Z pewnością jednak będą awangardowym dodatkiem dla każdej damy. O czym mowa? O kolczykach, bransoletkach, pierścionkach czy ozdobnych grzebieniach do włosów… w kształcie zębów.

Żródła (fotografie i tekst): amazon.com, allegro.pl, ceneo.pl, empik.com

KeL
 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

radykulomegalia 2
Wydłużone korzenie zębowe – rzadki przypadek radykulomegalii Lekarz

Radykulomegalia jest rzadką wadą, której cechą charakterystyczną są wydłużone korzenie zębów. Zjawisko to może dotyczyć zarówno korzeni pojedynczego zęba, jak i całego uzębienia pacjenta. Pierwszy przypadek został opisany w 1980 r. Radykulomegalia j...

Dzień Dentysty - Dentonet.pl
Dziś Dzień Dentysty - odbierz prezent od portalu Dentonet! Lekarz

5 marca obchodzony jest Światowy Dzień Dentysty. Trudno jednoznacznie określić pochodzenie tego święta – w niektórych krajach obchodzi się je równie hucznie jak Dzień Nauczyciela, w innych w ogóle. My jednak nie mogliśmy zapomnieć o Dniu Dentysty – z...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji