Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Zapraszamy na After Party

Publikacja:
Zapraszamy na After Party

Zapraszamy na After Party

Była podobna impreza w ub. roku będzie i w tym.

W piątek 8.03, wspólnie z FM Dental zapraszamy na wspólna zabawę do Fortów Kleparz na After Party. Impreza tak nazwana odbędzie się w piątek 8 marca – początek o godz. 21.00.

Niewtajemniczonych oraz tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na spędzenie piątkowego wieczoru, informujemy, że impreza, którą organizuje FM Dental wraz z DENTOnetem to kameralna, zamknięta impreza dla wszystkich, którzy będą w tym czasie na targach w Krakowie.

Podobnie jak w roku ubiegłym, już znane i całkiem nowe kawałki zagra zespół Wojtka Fecia – B.B.Blues.

Nowością będzie występ mistrzyni Polski w Pole Dance, który spodoba się nie tylko męskiej części publiczności. Co to jest Pole Dance – zobacz w zajawce do imprezy w Dentowizji – KLIKNIJ.

Będzie również profesjonalny DJ, który będzie nas bawił do białego rana.

W trakcie zabawy będzie można spróbować najlepszego w mieście sushi, a klubowy bar będzie bogato zaopatrzony w różnego rodzaju napoje, również te „energetyczne”.

AFTER PARTY zacznie się o godz 21.00 i tradycyjnie potrwa „do ostatniego dentysty”.

Bezpłatne zaproszenia można już rezerwować w firmie FM Dental – szkolenia@fmdental.pl lub w DENTOnecie.

W przypadku naszego serwisu pierwszeństwo w otrzymaniu zaproszeń mają nasi Forumowicze (zobacz wątek na ten temat, gdzie można się również zapisać) oraz lekarze dentyści i stomatologiczni profesjonaliści oficjalnie zarejestrowani w naszym serwisie.

Zaproszenia organizatorzy wyślą pocztą (zgłoszenia do 27 lutego) lub będzie je można odbierać na stoiskach FM Dental i DENTOnetu na Krakdencie.

Patronem medialnym AFTER PARTY w Fortach Kleparz jest portal Dentowizja.pl, gdzie można zobaczyć filmowe zaproszenie na imprezę – KLIKNIJ.

 

Zobacz także: Od dzisiaj Krakdent

 

inf. wł.

 

Warto zobaczyć też, jak wygląda klub Forty Kleparz.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

gabinet stomatologiczny
Ważysz za dużo? Zapraszamy do... innego dentysty! Lekarz

Pewna praktyka stomatologiczna w Wielkiej Brytanii nie będzie już leczyć osób ważących więcej niż 280 funtów (od 127 kg wzwyż). Jak donoszą media, powodem takiej polityki nie jest chęć zmobilizowania pacjentów do utrzymywania prawidłowej masy ciała, ...

Dentoexpress
James Trzon wchodzi do akcji! Zapraszamy na Dentoexpress Lekarz

Kajetan to pacjent, który od 20 lat skutecznie miga się od wizyt u dentysty. Efekt jest oczywisty – próchnica! Kajetan był ostatnio widziany na terenie Targów w Krakowie. Na kolejną akcję specjalną rusza więc agent Trzon. James Trzon. Wokół tej zaba...

prochnica u dzieci
Próchnica u dziecka? Do dentysty zapraszamy... za 5 lat! Lekarz

Serwis internetowy The Dentist.co.uk opisał przypadek kilkulatki z Wielkiej Brytanii, która zmaga się z bardzo zaawansowaną próchnicą. Powodem niepodejmowania leczenia u dziecka jest problem z dostępem do lekarza stomatologa Narodowej Służby Zdrowia ...