Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Chirurgia
Choroby jamy ustnej
Estetyka
Pacjent w gabinecie
Poradnia
Profilaktyka

Zakochani! Uśmiechajcie się do siebie! – walentynkowy konkurs portalu Dentonet

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Zakochani! Uśmiechajcie się do siebie! – walentynkowy konkurs portalu Dentonet

Zakochani! Uśmiechajcie się do siebie! – walentynkowy konkurs portalu Dentonet

Wszystkich zakochanych zapraszamy do uczestnictwa w walentynkowym konkursie pod patronatem portalu Dentonet.pl oraz marki DENTAID.

To proste!
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wgrać zdjęcie ukochanej osoby do aplikacji konkursowej oraz napisać krótkie walentynkowe życzenia, rozpoczynające się od słów „Kiedy się do mnie uśmiechasz…” .
 

Zwiększ swoją szansę na wygraną!!
Aby zdobyć punkty dodatkowe i przegonić rywali, zachęć przyjaciół do wzięcia udziału w konkursie, a także wypełnij Ankietę Satysfakcji Pacjenta, zamieszczoną na stronie głównej portalu Dentonet.
 

Nagrody:
W walentynkowym konkursie portalu Dentonet możesz wygrać jeden z 14 zestawów zawierających najwyższej jakości preparaty do higieny jamy ustnej.
Zestaw Ortodontyczny – pasta VITIS Orthodontic oraz płyn do płukania jamy ustnej
Zestaw Gingival (na problemy dziąsłowe ) – pasta Vitis Gingival oraz płyn do płukania jamy ustnej
Zestaw Wybielający – pasta Vitis Whitening oraz a VITIS Access Soft – miękka szczoteczka do zębów

Sponsorem wszystkich nagród jest marka Dentaid – pionier badań na rynku środków do higieny jamy ustnej. Dentaid to jedno z nielicznych europejskich laboratoriów specjalizujących się w mikrobiologicznym badaniu nad biofilmem. Od lat współpracuje z ośrodkami naukowymi z całego świata tworząc innowacyjne produkty oparte na unikatowych formułach składu.
Więcej informacji na temat produktów Dentiaid znajdą Państwo na stronie: http://dentaidpolska.pl

Szczegóły konkursu
1. W Konkursie może wziąć udział każda osoba, która w dniach trwania Konkursu doda zdjęcie konkursowe, wypełni prawidłowo formularz zgłoszeniowy do Konkursu oraz zaakceptuje Regulamin Konkursu. Zdjęcia dodawane przez Uczestników Konkursu zostają automatyczne dodane do Galerii Konkursowej.
2. Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 1 zdjęcie. Dodanie zdjęcia przez Uczestnika Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest właścielem zdjęcia i posiada do niego prawa autorskie.
3. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do podpisania zdjęć imieniem i nazwiskiem autora, wskazanym przez niego pseudonimem lub – w przypadku gdy Uczestnik Konkursu woli pozostać anonimowy – opatrzenia zdjęcia podpisem „zdjęcie DENTOnauty”.
4. Konkurs trwa od 20 stycznia 2014 do 16 lutego 2014. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 20 lutego 2014 roku.
5. Zdjęcia, które w głosowaniu internautów otrzymają najwyższą liczbę punktów, zostaną zakwalifikowane do ścisłego finału i ocenione przez Komisję Konkursową. Laureatami Konkursu w liczbie 14 zostaną osoby, których zgłoszenia konkursowe zostaną uznane przez Komisję za najciekawsze. Lista Laureatów zostanie ogłoszona do dnia 20 lutego 2014 roku.
6. Każdy Uczestnik Konkursu może zdobyć "Dodatkowe Punkty" po spełnieniu dwóch prostych warunków.


Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz zasady dotyczące głosowania poznasz klikając zakładkę:http://pacjenci.dentonet.pl/konkursy/konkurs/4/

 

 


Zapraszamy wszystkich Dentonautów do udziału w naszej walentynkowej zabawie!!!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Stomatologia w czasach koronawirusa – konkurs foto Lekarz

Już tylko do 22 września czekamy na zdjęcia (i filmy) prezentujące szeroko rozumianą stomatologiczną rzeczywistość w czasach pandemii koronawirusa. Do etapu finałowego wybranych zostanie 10 prac – ich autorzy powalczą o nagrodę główną, czyli piaskark...

Marzena Dominiak - Dentonet.pl
Jak zabezpieczyć siebie oraz pacjenta po powrocie do pracy? [WEBINAR] Lekarz

Z powodu zagrożenia koronawirusem wiele gabinetów stomatologicznych podjęło trudną decyzję o czasowym ograniczeniu, a nawet zawieszeniu działalności. Prędzej czy później lekarze dentyści wrócą jednak do pracy, a wówczas trzeba będzie wiedzieć, w jaki...

proteza - Dentonet.pl
"W takich sytuacjach technicy biorą odpowiedzialność na siebie" Lekarz

- W rozmowie z prof. Teresą Sierpińską, konsultantem krajowym ds. protetyki, padły jasne rekomendacje. Są dwie procedury, które powinny być doraźnie wykonywane: korekta protezy przez lekarza oraz sytuacja, kiedy pacjent złamie protezę - mówi prof. dr...

ROZWIŃ WIĘCEJ
prezent
Stomatologiczny kalendarz adwentowy – wybierz coś dla siebie! Lekarz

Sezon przedświątecznych szaleństw cenowych powoli się rozkręca – dzięki naszemu zakupowemu kalendarzowi adwentowemu z wyjątkowych promocji i okazji będą mogli skorzystać również lekarze dentyści!Kto powiedział, że przedświąteczne obniżki cenowe mogą ...

Prasówka DENTONET

Cześć tu Olek z DENTONET,łapcie garść linków do artykułów, o których mówiłem Wam w Instagram Stories: Sobota 9-11-2019Podatek od produktów wysokosłodzonych w Polsce coraz bardziej realny?Piątek 8-11-2019„Opieka stomatologiczna nad uczniami w pra...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres