Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

XIII Konferencja Naukowa Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej

Brak komentarzy | Publikacja:
XIII Konferencja Naukowa Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej

XIII Konferencja Naukowa Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej

XIII Konferencja Naukowa Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej organizowana jest tym razem w Warszawie 13–15 czerwca 2014 na 10-lecie działania Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, które przypada w tym właśnie roku.

Celem Akademii jest wspieranie dążenia do doskonałości w stomatologii estetycznej oraz wywieranie wpływu na kształtowanie liderów w dentystyce polskiej. Akademia pokazuje, że aby zbliżyć się do perfekcji natury, potrzebna jest interdyscyplinarna komunikacja i współpraca w zespole lekarz–technik. Organizowane warsztaty i konferencje podnoszą poprzeczkę bardzo wysoko – zaproszeni wykładowcy to liderzy i mentorzy światowej stomatologii, którzy popularyzując najwyższej jakości wiedzę, pokazują, że tylko wspólne działanie lekarzy i techników umożliwia osiągnięcie najwyższych standardów leczenia. Naczelnym celem PASE jest edukacja, systematyzowanie procedur oraz propagowanie sprawdzonych i przewidywalnych metod leczenia.

Po ogromnym sukcesie XII Konferencji, która odbyła się w 2013 roku Sopocie, tegoroczna konferencja, obok znanych i chętnie słuchanych wykładowców zagranicznych z USA, Kanady, Niemiec, Szwajcarii, prezentuje również znakomitych polskich wykładowców: Małgorzatę i Jana Pietruskich czy Krzysztofa Chmielewskiego.

Konferencja prezentuje to, co nowe, ciekawe, interesujące dla lekarzy i techników dentystycznych. W tym roku swój udział potwierdzili: wspaniały Ariel Raigrodski z USA , Elliot Mechanic z Kanady, Joshua Polansky z USA, Sascha Hein obecnie mieszkający i pracujący w Niemczech, Marcus Dagnelid – niesłychanie obiecujący wykładowca ze Szwecji. Wystąpi legendarny Renzo Casellini z USA, Enrico Steger ze Szwajcarii, Peter Bausch z Niemiec, Christian Stappert z USA i inni znamienici goście.

Jednym słowem dwudniowa konferencja to bezcenna wiedza praktyczna nieodzowna we współczesnej praktyce. Konferencja odbędzie się w niezwykle interesującym wnętrzu nowoczesnego budynku Centrum Konferencyjnego MURANÓW w Warszawie zaprojektowanym przez  Rainera Mahlamäkiego dla Muzeum Historii Żydów Polskich. Piękna sala, świetny sprzęt av i doskonałe warunki pozwolą na edukację na najwyższym poziomie.

W piątek 13 czerwca konferencję rozpocznie dzień warsztatowy – do wyboru jest 7 interesujących warsztatów teoretycznych i praktycznych zarówno dla lekarzy, jak i dla techników dentystycznych i asysty. 14 i 15 czerwca 2014 to dwudniowa uczta naukowa. Oficjalnym językiem Konferencji jest angielski. Wystąpienia zagranicznych wykładowców będą tłumaczone symultanicznie na język polski, a Konferencji towarzyszą już tradycyjnie stoiska sponsorskie i wystawiennicze.

Po raz pierwszy w Polsce, znany z ubiegłorocznej Konferencji PASE Christian Coachman, który podczas swojego warsztatu zaczarował słuchającą go publiczność, zaprezentuje swoje słynne na cały świat warsztaty praktyczne DSD z cyfrowego projektowania uśmiechu. Sami zobaczymy cały proces – od planowania poprzez kolejne etapy realizacji na konkretnym pacjencie obecnym podczas szkolenia. Warsztaty odbędą się w dwóch terminach: 28–30 marca 2014 oraz 31 marca–02 kwietnia 2014 r.

Konferencja obfitować będzie nie tylko w naukowe wydarzenia – w sobotni wieczór zapraszamy na zjawiskowe urodziny PASE. Tańce przy żywej muzyce, feria barw i dźwięków, znakomita kolacja wraz ze stacją live cooking i inne atrakcje to tylko zapowiedź magicznego czerwcowego wieczoru.

Konferencja zgłoszona jest do Izby Lekarskiej i jego uczestnikom naliczone zostaną punkty edukacyjne. Dokładny program znajduje się na stronie internetowej www.pase2014.com, tam też jest formularz rejestracyjny, który należy wypełnić online.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

szczepionka na COVID - Dentonet.pl
Jest prototyp polskiej szczepionki na SARS-CoV-2 Lekarz

Mamy prototyp polskiej szczepionki na SARS-CoV-2. Przechodzimy do etapu charakterystyki molekularnej i przygotowań do badań klinicznych – powiedział PAP onkolog i immunolog prof. Andrzej Mackiewicz. Prof. Mackiewicz wspólnie z grupą naukowców z Cent...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Tanzania - Dentonet.pl
Przekaż swój 1% podatku dla Polskiej Misji Medycznej Lekarz

Polska Misja Medyczna prosi o wsparcie w postaci przekazywania 1% podatku podczas rocznych rozliczeń PIT. W zeznanie wystarczy wpisać numer KRS 0000162022. Lekarze-wolontariusze Polskiej Misji Medycznej niosą pomoc zdrowotną ludziom z najbiedniejszyc...

konferencja higienistek - Dentonet.pl
Bardzo ważna rola higienistki w stomatologii estetycznej Asysta

Tak brzmiał główny temat tegorocznej edycji Wojewódzkiej Konferencji Higieny Stomatologicznej w Łodzi. Spotkanie organizowane przez Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego odbyło się już po raz dziewiąty.Poza możliwościami hi...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji