Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

XII Konferencja Naukowa PASE

Brak komentarzy | Publikacja:
XII Konferencja Naukowa PASE

XII Konferencja Naukowa PASE

Claudio Pinho i Christian Coachman z Brazylii, Urs Brodbeck ze Szwajcarii, Tal Morr, Sam Lee, Ed McLaren, Michel Magné i Pascal Magné z USA, Bart Bekmans i Martijn Moolenaar z Holandii, Marco Degidi i Enrico Steeger z Włoch, a także Gerd Körner, Arndt Happe i Klaus Müterthies z Niemiec, Fernando Rojas Viscaya z Hiszpanii oraz Toni Rotondo z Australii – to wykładowcy, którzy potwierdzili swój udział w XII Konferencja Naukowa PASE.

Impreza odbędzie się w dniach 20-22 czerwca 2013 roku w sopockim hotelu Sheraton – jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce zaprojektowanym specjalnie dla spełniania najwyższych norm wygody i bezpieczeństwa konferencji.

Konferencja zgłoszona została do Naczelnej Izby Lekarskiej i jej uczestnikom przyznane zostaną punkty edukacyjne.

Podczas 2-dniowej konferencji jej uczestnicy będą mieli okazję zdobycia wiedzy praktycznej, niezbędnej we współczesnej praktyce stomatologicznej.
Protetycy, implantolodzy, chirurdzy, technicy dentystyczni – przedstawiciele każdej z tych specjalności z pewnością znajdą w programie wiele interesujących tematów.

Konferencja poprzedzona jest dniem warsztatowym 20. czerwca 2013 r. – odbędzie się 5 warsztatów praktycznych (Gerda Kornera, Arndta Happe, Barta Beekmansa, Marco Degidi, Michela Magne) i jeden teoretyczny – sesja Christiana Coachmana na temat „Smile Design” i komunikacji pomiędzy lekarzem, technikiem dentystycznym i pacjentem.

W niedzielne popołudnie 23. czerwca Pascal Magne przedstawi swoją sesję na temat: „Uzupełnienia adhezyjne w zębach bocznych – bezpośrednie i CAD/CAM”. Aby uczestniczyć w sesji Pascala Magne i Christiana Coachmana nie trzeba być uczestnikiem całej Konferencji.

Oficjalnym językiem konferencji jest język angielski. Wystąpienia zagranicznych wykładowców będą tłumaczone symultanicznie na język polski przez Jacka Czownickiego.

Z uwagi na fakt, że w Konferencji zapowiedziały swój udział również grupy zagranicznych gości przewidywane jest też tłumaczenie na inne języki.

Swoistym przygotowaniem do czerwcowej konferencji PASE będą 2-dniowe wykłady Johna Kois’a z Kois Center w Seattle, które odbędą się 22. i 23. maja 2013 r. w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach. John Kois zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce wykład na temat planowania leczenia i okluzji podczas całodziennych sesji wykładowych.

Trwa już rejestracja na oba wydarzenia, a do 30. stycznia można skorzystać z oferty atrakcyjnych cen.

 

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie internetowej: www.pase2013.pl

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Konferencja ASYSDENT 2020 w filmowym podsumowaniu Asysta

W sobotę 3 października w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi odbyła się VII Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2020. Po raz pierwszy w historii konferencja miała również swoją odsł...

Konferencja ASYSDENT 2020 na zdjęciach [galeria - cz. II] Asysta

Zapraszamy do obejrzenia ostatniej już porcji zdjęć z VII Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2020, która 3 października odbyła się w Łodzi. Mimo sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, dzięki środkom b...

Konferencja ASYSDENT 2020 na zdjęciach [galeria] Asysta

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z odbywającej się w sobotę (3 października) w Łodzi VII Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2020. [gallery order="DESC" ids="81934,81933,81932,81931,81930,81924,81919,...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Wirtualny Asysdent - Dentonet.pl
Konferencja ASYSDENT po raz pierwszy także wirtualnie Asysta

Już 3 października w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2020. Ze względów bezpieczeństwa sprzedaż biletów na stacjonarne wydarze...

I Konferencja Dentonet Online za nami - podsumowanie Lekarz

To ostatni dzień naszej I Konferencji Dentonet Online. 4 dni, 20 wykładów - na 20-lecie portalu Dentonet.pl. Konferencję podsumowuje jej pomysłodawca dr n. med. Tomasz M. Kercz - redaktor naczelny Dentonetu.    Dziękujemy, że byliście z...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji