Dentonet
KALENDARIUM
E-mail

WRÓĆ DO KALENDARIUM

Warsaw Dental Medica Show - Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej

Prowadzący:
prof. dr hab. n.med. Renata Górska; prof. nzw. dr hab. n.med. Piotr Malara; dr hab. n.med. Jan Kowalski; dr n.med. Marcin Aluchna; dr hab. n.med. Paweł Plakwicz; dr n.med. Piotr Okoński; dr n.med. Bartłomiej Górski
Miejsce:
Nadarzyn k. Warszawy
Data:
6 września 2018

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej
6 – 8 września 2018

Połączenie wielkiego branżowego show z edukacją dla sektora stomatologii i medycyny estetycznej. Targi stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w nowej dla polskiego rynku formule wielkiego branżowego show, na który złożą się otwarte pokazy, warsztaty, premiery, prezentacje i wykłady. Ciekawostką będzie na przykład Szkoła Ekspresowej Metamorfozy, prezentująca, jak w jeden dzień przeprowadzić bezpieczną metamorfozę pacjenta, z wykorzystaniem osiągnięć stomatologii i medycyny estetycznej.

Wśród wielu poruszonych tematów będą problemy periodontologii, implantologii, ortodoncji, protetyki, onkologii oraz wielkie show „Licówka ceramiczna – Piękny uśmiech w godzinę? To jest możliwe”. Po raz pierwszy na taką skalę w Polsce na kongresie o tematyce stomatologicznej pojawi się sektor medycyny estetycznej. Zapewnimy obecność specjalistów, którzy swoją pracą wyznaczają nowe kierunki w stomatologii i medycynie estetycznej. Prelegenci pokażą nowości medycyny anty-aging, w szczególności zwrócą uwagę na profilaktykę oraz leczenie skutków upływającego czasu i związanego z tym starzenia się tkanek miękkich i twardych w obrębie narządu żucia i skóry.

Obok bogatej oferty wystawienniczej i naukowej zwiedzający będą mogli skorzystać także z innych atrakcji. Na terenie targów pojawią się m.in. specjalne strefy relaksacyjne, sala rehabilitacyjna i terapii manualnej, strefa dóbr luksusowych z możliwościami degustacji, samplingu i testów. Nie zabraknie również wydarzeń kulturalnych – w planach jest m.in. wieczorna gala z występami w gwiazdorskiej obsadzie.

2

REJESTRACJA I WIĘCEJ INFORMACJI:
http://dentalmedicashow.pl/rejestracja/

 1