Dentonet
KALENDARIUM
E-mail

WRÓĆ DO KALENDARIUM

Ruszyła akcja Practice Pink! 

Data:
31 października 2018

Wspólnie pokonajmy raka! – pod takim hasłem Marrodent zachęca do wzięcia udziału w kampanii charytatywnej Practice Pink, mającej na celu wsparcie Federacji Stowarzyszeń Amazonki w walce z rakiem piersi. 

W ramach Practice Pink Marrodent przygotował specjalną ofertę różowych produktów, z których 5% dochodu ze sprzedaży przekaże na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonki, zrzeszającej 26 tysięcy kobiet z rakiem piersi w 211 klubach w Polsce. Akcja charytatywna jest kontynuacją międzynarodowego projektu firmy Henry Schein, prowadzonego od 2006 roku. Dzięki Practice Pink Marrodent chce wesprzeć działania na rzecz walki z rakiem piersi i zwrócić uwagę przedstawicieli branży stomatologicznej na tę problematykę. 

Oficjalne rozpoczęcie kampanii Practice Pink odbyło się 20 września 2018, podczas 27 edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych (CEDE 2018) i potrwa do końca października 2018. Odwiedzający targi CEDE mogli dołączyć do akcji na stoisku Marrodent (7a. A12), gdzie uzyskali informacje na temat Practice Pink i różowych produktów oraz wskazówki dotyczące profilaktyki raka piersi. 

Oferta „różowych produktów” jest dostępna w najnowszych wydaniach gazet Marrodent: Halo! Stomatologia oraz Halo! Protetyka 

Więcej na temat Practice Pink: tutaj