Dentonet
KALENDARIUM
E-mail

WRÓĆ DO KALENDARIUM

27. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2018 / 2. Kongres Unii Stomatologii Polskiej

Miejsce:
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Data:
20 września 2018
Cena:
wstęp na wystawę i wybrane sesje Kongresu – wolny

Data: 20-22 września 2018

Kontakt: 

EXACTUS Ewa Mastalerz, Marek Wiktorowski spółka jawna
90-418 Łódź, Al. Kościuszki 17 Ip., 
tel.: (+48 42) 632 28 66
fax: (+48 42) 632 28 59
e-mail: info@exactus.plcede@cede.plinfo@cede.pl

CEDE 2018 – więcej niż wystawa

Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE przestaje być jedynie oknem wystawowym branży. Ideą organizatorów jest integracja biznesu z nauką na każdym jej poziomie, na czym mają zyskać zarówno wystawcy jak i uczestnicy. Agenda wydarzeń składających się na CEDE pozwala raz na zawsze wykreślić z dentystycznego słownika języka polskiego sformułowanie „jechać na targi”. Zobacz dlaczego warto wziąć udział w CEDE.

Kongres Unii Stomatologii Polskiej – alternatywa dla niesprawdzonych szkoleń

Kongres Unii Stomatologii Polskiej, który od 2017 r. towarzyszy CEDE, różni się od imprez edukacyjnych organizowanych przy wystawach branżowych. Wydarzenie hołduje idei integracji naukowej, a jego program to efekt współpracy najważniejszych towarzystw naukowych w kraju i niezrzeszonych, cenionych, lubianych specjalistów. To gwarantuje uczestnikom, że w Poznaniu nie ma miejsca na prezentowanie wiedzy o wątpliwej jakości. Trzydniowe wydarzenie obfitujące w wykłady i warsztaty (w tym całkowicie bezpłatne) pozwala na pozostanie na bieżąco, ze wszelkimi trendami w stomatologii. Zobacz wstępny program.

Bezpłatne szkolenia firmowe

Wykłady będą zaplanowane w taki sposób, aby uczestnicy mogli z nich skorzystać niezależnie czy przyjadą do Poznania w czwartek, piątek czy sobotę. Wykłady w „Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0”  (pawilon 8A) przybliżą urządzenia cyfrowe, 3D, CAD/CAM, lasery czy biomateriały. Prezentacje w ramach „Dental Club”  będą poświęcone m.in. stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, implantologii, protetyce, diagnostyce czy stomatologii estetycznej. „Business Dental Forum” (pawilon 8) to miejsce, w którym wykładowcy przekażą cenną i praktyczną wiedzę z zakresu: zarządzania, prawa medycznego, marketingu, komunikacji z pacjentem, public relations czy social media. Zobacz więcej.

Atrakcje

W tym roku do bogatej listy atrakcji CEDE dochodzą m.in.: warsztaty dla lekarzy umożliwiające „wejście w skórę” pacjentów z niepełnosprawnością, badania przesiewowe w kierunku nowotworów jamy ustnej dla mieszkańców Poznania. Nie można zapominać o internetowym plebiscycie Gwiazdy CEDE oraz imprezie integracyjnej „brejkDENS”. W programie m.in. pokaz trików bilardowych prowadzony przez wielokrotnego mistrza świata Bogdana „Wizard” Wołkowskiego, turniej bilardowy dla dentystów czy warsztaty salsy.

Czytaj więcej na:
www.cede.pl
www.cedenews.pl