Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Wkrótce Wrocławskie Dni Implantologii

Brak komentarzy | Publikacja:
Wkrótce Wrocławskie Dni Implantologii

Wkrótce Wrocławskie Dni Implantologii

Tylko praca, która niesie ze sobą wyzwania może być inspirującą pasją. Z pewnością każdy z nas szuka najlepszych rozwiązań dla naszych pacjentów. Stąd powstało przedsięwzięcie, aby stworzyć dni implantologii we Wrocławiu – mówi prof. Marzena Dominiak pomysłodawca i przewodnicząca kongresu.

Pani profesor, wraz ze swoim zespołem, chce zapraszać wybitne osobowości z kraju i zagranicy i w ciekawy sposób przekazywać interdyscyplinarną wiedzę.

Podczas tegorocznego, II kongresu WDI nie zabraknie nowych spojrzeń na rozwiązania problemów, które pojawiają się w naszej codziennej pracy.

– Chcemy zapewnić nie tylko serię wykładów prowadzonych na na wysokim poziomie przez naszych wspaniałych wykładowców, ale również zaproponować kilka ciekawych warsztatów i seminariów przedkongresowych – mówi prof. Dominiak.

Organizatorzy przygotowali liczącą 200 stron książkę-album, która w doskonały sposób, zarówno merytoryczny jak i graficzny, prezentuje ciekawe przypadki kliniczne. Książkę otrzyma każdy uczestnik WDI.

Jak informują organizatorzy odbędzie się także loteria, z której całkowity dochód przekazany będzie dzieciom będącym pod opieka Fundacji „Na Ratunek”. Dodatkową atrakcją będzie również to, że wylosowane osoby będą mogły wziąć udział w zabiegu implantologicznym prowadzonym przez znanego i cenionego implantologa dr. Nicolasa Hahna.

Jak informują organizatorzy, tegoroczny wykład inauguracyjny wygłosi Marek Arcimowicz. Oczami fotografa zobaczymy, że szukanie nowych dróg, poznawanie innych możliwości może być treścią naszego życia.

– Dlatego nieprzypadkowo motto naszego tegorocznego kongresu brzmi: "Ciągła wędrówka w poszukiwaniu spełnienia" – twierdzi prof. Dominiak.

– Zapraszając wszystkich na II Wrocławskie Dni Implantologii myślimy już o kolejnej edycji kongresu. Mottem przyszłorocznej imprezy będzie: "Największą przygodą w życiu jest odnalezienie swojego miejsca" – dodaje.

Wrocławskie Dni Implantologii odbędą się 1 i 2 czerwca br, we wrocławskim hotelu Sofitel.

Więcej na stronie: www.wdi.wroclaw.pl

[tekst sponsorowany]


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Master Implantologii w Athenea Dental Institute Lekarz

Master Implantologii w Athenea Dental Institute to studia adresowane do lekarzy dentystów pragnących przejść odpowiednie przeszkolenie zawodowe, dzięki któremu będą potrafili radzić sobie z przypadkami bezzębia i przeprowadzać zabiegi implantologiczn...

Covid-19 - Dentonet.pl
Niemcy: wkrótce gwałtowny wzrost zachorowań na COVID Lekarz

Codzienne komunikaty Federalnego Ministerstwa Zdrowia potwierdzają mało optymistyczne przewidywania naukowców z Uniwersytetu Saary w Saarbrücken, którzy opracowali model prognozujący dalszy przebieg pandemii COVID-19 u naszych zachodnich sąsiadów. S...

maseczka - Dentonet.pl
Koniec obowiązku noszenia maseczek? Decyzja już wkrótce Asysta

Minister zdrowia Łukasz Szumowski zapowiedział, że w ciągu dwóch tygodni może zostać podjęta decyzja o częściowym zniesieniu nakazu noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Wszystko zależy m.in. od liczby nowych zachorowań na COVID-19. Resort zdr...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Platforma stomatologiczna DENTFLIX rusza już wkrótce! Lekarz

Odwołanie marcowego terminu Krakdentu z powodu wirusa SARS-CoV-2 pokrzyżowało plany setkom firm i zawiodło nadzieje tysięcy osób związanych zawodowo ze stomatologią. Również dla nas było to wielkim zmartwieniem, ponieważ właśnie w Krakowie miała odby...

Łukasz Szumowski - Dentonet.pl
Stan epidemiczny przedłużony? Wkrótce rząd podejmie decyzję Lekarz

Minister zdrowia Łukasz Szumowski powiedział na antenie Radia ZET, że pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia zostanie podjęta decyzja w sprawie stanu zagrożenia epidemicznego. – Nie wykluczamy przedłużenia okresu społecznej kwarantanny –...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji