Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Chirurgia
Choroby jamy ustnej
Estetyka
Pacjent w gabinecie
Poradnia
Profilaktyka

Uważaj na tanie implanty!

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Uważaj na tanie implanty!

Uważaj na tanie implanty!

Jak podaje polskieradio.pl. należy uważać na bardzo atrakcyjne cenowo oferty implantów zębów. Lekarz stomatolog Anna Szczombrowska mówi, iż bardzo tanie implanty to zwykłe oszustwo, a prawdziwe uzupełnienia protetyczne są i będą w cenie.

Powodem wysokiego kosztu implantów jest fakt, że są wykonane z drogich materiałów oraz to, że zabieg wstawienia implantów powinni wykonywać tylko lekarze ze specjalnością II stopnia, czyli chirurdzy, protetycy oraz periodontolodzy.

Przed tego typu zabiegiem należy pozbyć się nałogów – zarówno palenia jak i spożywania alkoholu. Pacjent przed wstawieniem implantów powinien być przebadany anatomicznie, ale należy przeprowadzić również wywiad, ponieważ zabieg ten wiąże się z wieloma obostrzeniami.

 Wysoka cena spowodowana jest również długim czasem przygotowania do zabiegu – trwa on nawet kilka miesięcy. Dlatego jeden implant może wynieść nas nawet 5 tys. złotych. Do tego kosztu trzeba doliczyć pozostałe usługi związane z tym zabiegiem.

Na własnym zdrowiu nie należy oszczędzać. Na rynku oraz w internecie pojawia się coraz więcej ofert proponujących bardzo tanie implanty, jednak oszczędzanie może nam nie wyjść na dobre, ponieważ implant założony nie przez fachowca może spowodować długotrwałe uszkodzenie i pogorszenie naszego stanu uzębienia.

Źródło: www.polskieradio.pl


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Implanty są drogie? "To nie tak, że tańsze jest tańsze" Lekarz

Implanty - z jednej strony trwałe rozwiązanie problemu braków zębowych, zapewniające estetykę i funkcję. Współczesna stomatologia daje fantastyczne możliwości. Z drugiej strony - zdaniem wielu pacjentów - koszt tych rozwiązanych jest zbyt wysoki. Jak...

nagrody - Dentonet.pl
Światłoutwardzalne implanty stomatologiczne znów z nagrodami Lekarz

Światłoutwardzalne implanty stomatologiczne opracowane przez naukowców z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy otrzymały kolejne nagrody – tym razem na targach INTARG w Katowicach oraz Invent Arena w czeskim Trincu.Światłoutwardzalne implant...

ROZWIŃ WIĘCEJ
nagroda Bydgoszcz - Dentonet.pl
Implanty z Bydgoszczy nagrodzone na targach w Moskwie Lekarz

Światłoutwardzalne implanty stomatologiczne opracowane przez naukowców z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy otrzymały srebrny medal podczas XXI Moskiewskiego Międzynarodowego Salonu Wynalazków i Innowacyjnych Technologii ARCHIMEDES 2018.X...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres