Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Trwają przygotowania do CEDE

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Trwają przygotowania do CEDE

Trwają przygotowania do CEDE

Mimo że do tegorocznej edycji wystawy CEDE (Poznań, 20–22 września) czasu jeszcze sporo, stan przygotowań do imprezy sprawdziliśmy w biurze organizatora – firmy Exactus.

Przygotowania do CEDE 2012 zaczęliśmy już po zakończeniu ubiegłorocznej edycji imprezy – twierdzi Ewa Mastalerz z Exactusa. – Szczególnie odnosi się to do Zjazdu Zespołów Stomatologicznych, gdyż wielu z naszych gości i wykładowców planuje swoje zajęcia z wielomiesięcznym wyprzedzeniem – dodaje.

Tegoroczny zjazd podzielony będzie na grupy tematyczne. Pierwsza z nich „Praktycy – praktykom” to cykl sesji, które prowadzić będą lekarze praktycy, niezależnie od tytułów i zajmowanych stanowisk.

Chcemy, aby w trakcie wykładów i prezentacji praktykujący lekarze dentyści mogli podzielić się z kolegami swoją wiedzą i doświadczeniami klinicznymi w takich obszarach, jak m.in. stomatologia estetyczna, protetyka cyfrowa, dysfunkcje urnż, czy też ogólnie ujmując – współczesna filozofia postępowania stomatologicznego – mówi E. Mastalerz.

Druga grupa tematyczna nazwana „Autorytety – praktykom” to sesje prowadzone przez stomatologicznych VIP-ów, czyli znane i uznane autorytety stomatologiczne. W tej sesji wystąpią również specjalni goście (np. Jacek Santorski), którzy mówić będą m.in. o tym jak wykonywać zawód, aby odnieść sukces zawodowy, nie przekroczyć prawa i mieć choć chwilę satysfakcji z życia. Będą również wykłady poświęcone marketingowi gabinetu stomatologicznego, prawu oraz kierunkom rozwoju nowoczesnej praktyki dentystycznej.

Kolejna sesja, tym razem dla asystentek i higienistek, prowadzona będzie przez lekarzy stomatologów, cenionych wykładowców i znawców problemu – M. Bladowskiego, M. Pawelczyk-Madalińską, M. Obodę.

Prawdziwe kłopoty bogactwa będą mieli w tym roku technicy dentystyczni, bo tyle będzie się działo – zapewnia E. Mastalerz. – Serię ciekawych wykładów i warsztatów przygotowali: Dental Labor, Nowoczesny Technik Dentystyczny i Portal Dentystyczny.

Estetyczne efekty odpowiedniego doboru materiałów, licówki ceramiczne oraz prace na podbudowach cyrkonowych z innej perspektywy, najnowsze informacje na temat ustawy o wyrobach medycznych, wzory dokumentów uzgodnionych przez IGTD i NIL – to tylko niektóre z bardzo wielu interesujących tematów poruszanych w sesjach dla techników dentystycznych – mówi E. Mastalerz.

Wszystkich, którym przypadł do gustu pomysł z Areną CEDE chcemy uspokoić. W br. Arena będzie również funkcjonowała i to, jak jak zapewniają organizatorzy, będzie jeszcze ciekawiej.

Zapytaliśmy Exactusa również o program wieczorne.

Będzie sympatycznie i… dowcipnie – śmieje się E. Mastalerz.

No bo skoro wystąpi Artur Andrus oraz Tomasz Jachimek w specjalnym Satyrycznym Wieczorze Stomatologicznym, to nudzić się raczej nie będziemy – dodaje.

Na tradycyjnej gali CEDE zobaczyć i posłuchać będzie można także „Queen Symfonicznie”.

Więcej na stronie: www.cede.pl

inf. wł.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

CEDE 2018-1 - Dentonet.pl
Wystawa stomatologiczna CEDE 2020 oficjalnie odwołana Lekarz

Organizatorzy poinformowali, że zaplanowana na 3-5 grudnia wystawa stomatologiczna CEDE została odwołana ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. W 2020 r. wystawa stomatologiczna CEDE miała wrócić do Łodzi. Ze względu na sytuację epidemiologiczną...

nauka - Dentonet.pl
PES: 6 dni urlopu na przygotowania do egzaminu Lekarz

Ministerstwo zdrowia poinformowało, że zgodnie z art. 16s ust. 2 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty lekarzowi i lekarzowi dentyście przysługuje urlop szkoleniowy w wymiarze 6 dni na przygotowanie się i przystąpienie...

ROZWIŃ WIĘCEJ
pasta - Dentonet.pl
Pasta do zębów… z bakteriami? Trwają prace naukowców Asysta

Jak poinformował serwis BBC News/Health, naukowcy z Newcastle University pracują nad środkami do higieny jamy ustnej z dodatkiem enzymów wytwarzanych przez bakterie Bacillus licheniformis. Bakteria Bacillus licheniformis znalazła się po lupą brytyjs...

testy zapachowe - Dentonet.pl
Austria: trwają prace nad testem zapachowym na SARS-CoV-2 Lekarz

W ponad 100 ośrodkach naukowych na całym świecie, także w Polsce, prowadzone są badania nad SARS CoV-2 i wywołaną przez tego wirusa chorobą COVID-19. Do walki z nowym ogólnoświatowym zagrożeniem włączyli się także badacze z Austrii. Naukowcy i lekar...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres