Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Chirurgia
Choroby jamy ustnej
Estetyka
Pacjent w gabinecie
Poradnia
Profilaktyka

Trud ząbkowania nagradzamy prezentami – świąteczny konkurs Dentonetu

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Trud ząbkowania nagradzamy prezentami – świąteczny konkurs Dentonetu

Trud ząbkowania nagradzamy prezentami – świąteczny konkurs Dentonetu

Jeżeli Twój maluszek może się pochwalić pierwszymi ząbkami, koniecznie sfotografuj jego roześmianą buzię i weź udział w świątecznym konkursie portalu Dentonet. Wywołaj uśmiech na twarzach naszych Czytelników i wygraj jedną z 21 nagród.

To proste!
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wgrać zdjęcie do aplikacji konkursowej oraz dodać do zdjęcia krótki komentarz.


Zwiększ swoją szansę na wygraną!
Aby zdobyć punkty dodatkowe i przegonić rywali, zachęć przyjaciół do wzięcia udziału w konkursie, a także wypełnij Ankietę Satysfakcji Pacjenta, zamieszczoną na stronie głównej portalu Dentonet.

 

Szczegóły konkursu
1. W Konkursie może wziąć udział każda osoba, która w dniach trwania Konkursu doda zdjęcie konkursowe, wypełni prawidłowo formularz zgłoszeniowy do Konkursu oraz zaakceptuje Regulamin Konkursu. Zdjęcia dodawane przez Uczestników Konkursu zostają automatyczne dodane do Galerii Konkursowej.

2. Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 1 zdjęcie. Dodanie zdjęcia przez Uczestnika Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest właścielem zdjęcia i posiada do niego prawa autorskie.
3. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do podpisania zdjęć imieniem i nazwiskiem autora, wskazanym przez niego pseudonimem lub – w przypadku gdy Uczestnik Konkursu woli pozostać anonimowy – opatrzenia zdjęcia podpisem „zdjęcie DENTOnauty”.
4. Konkurs trwa od 3 grudnia 2013 do 3 stycznia 2014. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 10 stycznia 2014 roku.
5. Zdjęcia, które w głosowaniu internautów otrzymają najwyższą liczbę punktów, zostaną zakwalifikowane do ścisłego finału i ocenione przez Komisję Konkursową.
Laureatami Konkursu w liczbie 21 zostaną osoby, których zgłoszenia konkursowe zostaną uznane przez Komisję za najciekawsze. Lista Finalistów zostanie ogłoszona 3 stycznia 2014 roku. Lista Laureatów – do dnia 10 stycznia 2014 roku.
6. Każdy Uczestnik Konkursu może zdobyć "Dodatkowe Punkty" po spełnieniu dwóch prostych warunków.

Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz zasady dotyczące głosowania poznasz, klikając zakładkę:http://pacjenci.dentonet.pl/konkursy/konkurs/3/

 

Nagrody:
W świątecznym konkursie portalu Dentonet możesz wygrać jeden z 20 zestawów zawierających żel Kin Baby (przynoszący ulgę w bolesnym ząbkowaniu) oraz pastę do zębów Fluork Kin Calcium.

Nagrodę główną stanowi zestaw, w skład którego wchodzą następujące preparaty do higieny jamy ustnej: żel Kin Baby, pasta Fluork Kin Calcium, pasta Kin Whitening, płyn do płukania jamy ustnej Sensi Kin, płyn do płukania jamy ustnej Kin Gingival.

Sponsorem wszystkich nagród jest dystrybutor produktów marki KIN

Zapraszamy wszystkich Dentonautów do udziału w naszej świątecznej zabawie!!!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Stomatologia w czasach koronawirusa – konkurs foto Lekarz

Już tylko do 22 września czekamy na zdjęcia (i filmy) prezentujące szeroko rozumianą stomatologiczną rzeczywistość w czasach pandemii koronawirusa. Do etapu finałowego wybranych zostanie 10 prac – ich autorzy powalczą o nagrodę główną, czyli piaskark...

Wielkanocne życzenia świąteczne od redakcji Dentonetu Lekarz

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i spokoju. To zupełnie inne święta od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Dziś nie składamy sobie życzeń dużych spotkań w gronie rodziny. Dziś wielu z nas przeżywa trudny czas, p...

Jaki to był rok w stomatologii? Filmowe podsumowanie Dentonetu Lekarz

Nie był przełomowy, nie zapisał się w historii w sposób szczególny, ale na pewno warto przypomnieć sobie kilka najważniejszych wydarzeń. Należą do nich z pewnością trzy duże imprezy targowe oraz największa nie tylko w Polsce, ale też tej części Europ...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Gerhard Seeberger - Dentonet.pl
Gerhard Seeberger dla Dentonetu: "Wierzę w wartości FDI" Lekarz

- Wierzę w cele, które wyznaczyliśmy w naszej strategii na lata 2018-2020, gdzie głównym tematem działań jest promocja profilaktyki, m.in. poprzez Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej - mówi w rozmowie z Dentonetem powołany na stanowisko na początku wr...

Weź na ząb: Neapol (wakacyjny cykl turystyczny Dentonetu) Lekarz

Dawna stolica Królestwa Neapolu to kwintesencja południowych Włoch – hałaśliwa, ciasna, nieprzewidywalna, uboga, pogrążona w pozornym chaosie, w którym jednak mieszkańcy odnajdują się bez najmniejszego problemu. Od strony północno-wschodniej nad mias...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres