Dentonet
E-mail

Targi stomatologiczne Krakdent w liczbach – ciekawe statystyki

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Targi stomatologiczne Krakdent w liczbach – ciekawe statystyki

Targi stomatologiczne Krakdent w liczbach – ciekawe statystyki

W oczekiwaniu na inaugurację tegorocznej, już 24. edycji Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent, warto przypomnieć sobie, jak przebiegały poprzednie odsłony imprezy. Oto garść najciekawszych danych statystycznych.

Jak będzie tegoroczna powierzchnia wystawiennicza podczas Krakdentu? Ilu wystawców przyjedzie do Krakowa? Ilu gości odwiedziło rekordowy jak dotąd Krakdent 2015? Odpowiadamy.

15 – już po raz 15. w ramach Krakdentu odbędą się szkolenia, prezentacje, seminaria i kursy przedkongresowe podczas Kongresu Dental Spaghetti.

20 – tyle różnych szkoleń dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych, higienistek oraz asystentek stomatologicznych obejmuje tegoroczny program naukowy Krakdentu.

24 – odbywające się w dniach 10-12 marca 2016 r. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent to już 24. edycja tego wydarzenia

336 – tylu wystawców pojawiło się na Krakdencie 2015. Już teraz wiadomo, że w tym roku wynik będzie jeszcze lepszy – organizatorzy spodziewają się bowiem blisko 400 wystawców w Polski, Europy i świata.

1 300 – o tyle metrów kwadratowych została zwiększona tegoroczna powierzchnia wystawiennicza. Stało się to możliwe dzięki nowoczesnej, przenośnej Hali Dunajec.

5 214 – tyle metrów kwadratowych wynosiła powierzchnia wystawiennicza netto podczas Krakdentu 2015.

6 500 – ponad 6 500 km pokonali uczestnicy jednej z sesji naukowych podczas Krakdentu 2015. Dzięki nowoczesnym technologiom oferowanym przez Expo Kraków, udało się przeprowadzić audiowizualną konferencję z zagranicznym ekspertem przebywającym w Kanadzie.

13 726 – dokładanie taka ilość osób zwiedzających targi pojawiła się w Krakowie w ubiegłym roku. Można śmiało założyć, że w 2016 r. będzie jeszcze lepiej!

26 000 – 26 000 euro zapłacił nabywca za dzieło Andy’ego Warhola przedstawiające postać św. Apolonii, patronki stomatologów. Aukcja odbyła się podczas Krakdentu 2015.

AF
Fot. Materiały prasowe


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Krakdent - Dentonet.pl
Targi stomatologiczne KRAKDENT® nie odbędą się Lekarz

Rosnąca liczba zachorowań na COVID-19 w Polsce, apele sanepidu, obawy przed zamknięciem granic i kwarantanną oraz niepokój o właściwą frekwencję na kluczowym spotkaniu branży stomatologicznej w Polsce spowodowały, iż Zarząd Targów w Krakowie zdecydow...

Targi stomatologiczne KRAKDENT® już we wrześniu Lekarz

Targi KRAKDENT® budzą wiele emocji. Nic dziwnego. To największe targi stomatologiczne w Polsce, które jako pierwsze spośród imprez tego typu zostały przełożone przez pandemię i które jako pierwsze odbędą się po „odmrożeniu” branży. Stomatolodzy mówią...

Targi stomatologiczne KRAKDENT 2020 przełożone na wrzesień Lekarz

Wprowadzenie w Polsce stanu epidemii, zamknięcie granic państwa, lawinowo rosnąca liczba osób zarażonych koronawirusem, dramatyczne informacje płynące z USA, Włoch, Hiszpanii i Francji oraz ogłoszenie 24 marca przez polski rząd nowych, jeszcze bardzi...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Targi Krakdent przełożone na maj Lekarz

Targi KRAKDENT® - największa impreza stomatologiczna w Polsce, która miała się odbyć w przyszłym tygodniu - zostały przeniesione na 28-30 maja br. Decyzja jest spowodowana sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 oraz aktua...

Stomatologiczne rekordy Guinnessa i inne ciekawe osiągnięcia Asysta

Jak już informowaliśmy, podczas konferencji Asysdent 2019 podejmiemy próbę ustanowienia rekordu Guinnessa w największej lekcji stomatologii na świecie. Okazuje się jednak, że stomatologia jest dziedziną, w której ustanowiono już kilka ciekawych i ory...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres