Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca
Materiały i technologie
Lifestyle
Aktualności
Finanse i podatki
Edukacja

Huczne świętowanie szóstych urodzin Fundacji Wiewiórki Julii

Publikacja:
Huczne świętowanie szóstych urodzin Fundacji Wiewiórki Julii

Huczne świętowanie szóstych urodzin Fundacji Wiewiórki Julii

Na początku listopada wolontariusze Fundacji Wiewiórki Julii ze szkoły TEB Edukacja po raz pierwszy odwiedzili przedszkolaków w Białymstoku. Warto też przypomnieć, że niedawno Fundacja obchodziła swoje szóste urodziny.

Jak dotąd, wolontariusze Wiewiórki Julii prowadzili edukacyjne pogadanki i szkolenia dla dzieci z Warszawy i okolic, Poznania oraz Krakowa. W listopadzie do miast tych dołączył Białystok. Dzięki współpracy z TEB Edukacja w pierwszych zajęciach dotyczących higieny jamy ustnej wzięły udział dzieci z przedszkoli nr 20 oraz nr 31 w Białymstoku.

Również w listopadzie Fundacja Wiewiórki Julii obchodziła szóste urodziny. Świętowano je hucznie w jednym z warszawskich lokali. Na imprezie pojawiły się gwiazdy zaangażowane w projekty Fundacji, dotyczące promowania nawyków związanych z higieną jamy ustnej, m.in. Karolina Szostak, Marcelina Zawadzka i Weronka Książkiewicz.

Przez sześć lat działalności Fundacja przebadała ponad 32 tys. dzieci, przeszkoliła – ponad 11 tys. Dodatkowo, opieką stomatologiczną otoczeni zostali seniorzy oraz pacjenci Kliniki Budzik.

Proces powstawania próchnicy na zębach mlecznych przebiega szybciej niż w przypadku zębów stałych. Próchnica „mleczaków” może skutkować próchnicą na zębach stałych. A jakie są powikłania próchnicy na zębach mlecznych? Wyjaśnia prof. dr hab. Joanna Szczepańska.

AF

Fot. www.wiewiorkajulia.pl


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Z usmiechem przez zycie
10 lat funkcjonowania Fundacji "Z uśmiechem przez życie" Lekarz

Fundacja "Z uśmiechem przez życie" - zajmująca się zwiększaniem świadomości i działaniami profilaktycznymi w kierunku raka jamy ustnej - obchodzi 10-lecie istnienia. Przy tej okazji prezentuje ona 10 faktów na temat swojego funkcjonowania. - Początk...