Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Sukces polskiego naukowca

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Sukces polskiego naukowca

Sukces polskiego naukowca

Zagraniczne sukcesy polskich naukowców zawsze cieszą i są warte wzmianki.

Jak się dowiedzieliśmy, dr n.med. Piotr Majewski został zaproszony, jako pierwszy Polak, z wykładem do znanej amerykańskiej uczelni New York University College of Dentistry (NYUCD).

Dr Majewski będzie miał tam wykład w ramach programu "Advanced in Implantology and Oral Rehabilitation", który jest zaliczany do kilku podyplomowych programów, min. "Implant Continuum Education NYU&OSIS&CEIA.

NYUCD jest jednym z najprężniej działających ośrodków stomatologicznych w USA i na całym świecie. Prowadzi wiele badań klinicznych, gromadzi najlepszych wykładowców i za pośrednictwem "Linhart Continuing Dental Education Program" kształci podyplomowo kolejne pokolenia dentystów z całego świata.

Wśród współpracujących wykładowców są tak znane osobistości, jak m.in.: prof. Dennis Tarnow, prof. Stephen Chu, prof. Christian Stappert, dr George Priest, prof. Tiziano Testorii, i inni.

Dr Piotr Majewski jako pierwszy Polak został oficjalnie wpisany do listy współpracujących wykładowców i poproszony o całodniową prezentację dla międzynarodowej grupy podyplomowego programu.

Sesja Advanced in Implantology and Oral Rehabilitation odbyła się w dniach 4-9 sierpnia, zaś sam wykład dr Majewskiego The Implantological Treatment Planning in Different Aspects miał miejsce 9 sierpnia.

W sierpniowej sesji NYUCD uczestniczyło ok 120 osób z całego Świata min.: z USA, Brazylii, Włoch, Polski, Niemiec, itp. Warto podkreślić, że w anonimowej ankiecie, z pośród czterech wykładowców, to właśnie dr Majewski otrzymał najwyższą notę.

Dr Piotra Majewskiego będziemy mieli okazję wysłuchać na Sesji Otwartej New York University College of Dentistry w trakcie targów CEDE w Poznaniu, 21 września 2012 r.


Więcej na www.nyu-poland.com


inf.wł.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

apel PTS - Dentonet.pl
Wybory do władz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w 2021 r. Lekarz

9 października w formule hybrydowej odbyły się posiedzenia prezydium oraz zarządu głównego Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Wybory do władz PTS-u, zgodnie z kalendarzem, mają odbyć się w 2021 r. Jak czytamy w komunikacie, po raz pierwszy – ...

lek na koronawirusa - Dentonet.pl
Coraz bliżej skutecznego polskiego leku na COVID-19 Lekarz

Zespół naukowców z Politechniki Wrocławskiej oraz Łukasiewicz – Instytutu Chemii Przemysłowej, we współpracy z laboratoriami z Niemiec i USA, zidentyfikował cząsteczki, które mogą stanowić przełom na drodze do znalezienia skutecznego leku na COVID-19...

25 lat polskiego producenta unitów na targach Krakdent 2019 Lekarz

Makromed, mający siedzibę w Łodzi producent popularnych unitów stomatologicznych EXIMA i CERTUS, świętuje w tym roku 25-lecie działalności. - Wyprodukowane przez nas unity są jak dobrze wykwalifikowana asysta, która pomaga lekarzowi skupić się na naj...

ROZWIŃ WIĘCEJ
cukrzyca - Dentonet.pl
Apel Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego ws. cukrzycy dzieci Lekarz

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne podaje, że liczba dzieci chorych na cukrzycę na świecie systematycznie rośnie. W Polsce jest podobnie, szczególnie wśród najmłodszych grup wiekowych 0-4 i 5-9 lat. Choroba ta, obok astmy oskrzelowej, jest najczęsts...

Przyjęto nowy statut Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego Lekarz

Podczas odbywającego się w Poznaniu w dn. 21-22 września Walnego Zebrania Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego przyjęto nowy statut Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.– Statut bez wątpienia wymagał aktualizacji. Zmieniły się przepisy, szczegó...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres