Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Stomatologiczny Black Friday – co można kupić dużo taniej?

Brak komentarzy | Publikacja:
Stomatologiczny Black Friday – co można kupić dużo taniej?

Stomatologiczny Black Friday – co można kupić dużo taniej?

Dziś Black Friday – wyczekiwany przez wszystkich miłośników zakupów dzień, w którym sklepy kuszą klientów wyjątkowymi promocjami i rabatami. W tym roku postanowiliśmy przygotować specjalną odsłonę Black Friday dla osób związanych zawodowo ze stomatologią: lekarzy dentystów, asystentek, higienistek i techników, ale również dla pacjentów. Uwaga! Nasz stomatologiczny Black Friday trwa aż do 30 listopada – zapraszamy do skorzystania z ofert, promocji i rabatów!

Prezentację przedsiębiorstw z branży stomatologicznej, które zdecydowały się wziąć udział w akcji Black Friday, zaczynamy od firmy Indent – dystrybutora produktów marki Curaprox w Polsce. Przygotowała ona rabat w wysokości 18% na produkty marki Curasept, 10% na produkty marki Curaprox oraz 20% na produkty marki Aloe Fresh. Ofertę firmy Indent znaleźć można na stronie -> http://www.indent.pl/.

Kolejna firma, która przygotowała przy okazji Black Friday specjalną ofertę, to Aquajet – przedsiębiorstwo zajmujące się wprowadzaniem na rynek europejski sprzętu medycznego. Proponuje ona zakup irygatora stomatologicznego Aquajet LD-A8 w cenie niższej o 30% – po rabacie wynosi ona jedynie 141 zł (+ darmowe koszty wysyłki). Więcej informacji o irygatorze znaleźć można na stronie -> http://aquajet.pl/.

W Black Friday zaangażowała się firma Profimed, zajmująca się sprzedażą produktów do higieny jamy ustnej oraz dziąseł. Jej specjalna oferta obejmuje 20% zniżki na czarne modele irygatora Waterpik, zniżkę 165 zł od ceny detalicznej na dwa wybrane zestawy produktów marki Phillips oraz 15% zniżki na wybrane produkty, które wyszczególniono na stronie -> https://www.profimed.com/artykul/blackfriday-2-177.

Black Friday

Wyjątkowe promocje dla klientów przy okazji Black Friday przygotował sklep internetowy DentalTree, specjalizujący się w imporcie oraz dystrybucji materiałów stomatologicznych, a także zaopatrzeniu gabinetów stomatologicznych. Firma proponuje rabat 50 zł na cały asortyment sklepu. Uwaga! Kwota zakupów musi wynosić ponad 100 zł. Pełną ofertę firmy znaleźć można na stronie -> https://dentaltree.pl/.

Kolejna oferta specjalna przeznaczona jest dla osób, które nawet przy okazji Black Friday myślą o podnoszeniu swoich kompetencji. Firma A&T Dental Solutions przygotowała 10% rabatu na dwa organizowane szkolenia: „Koncepcja ortodontyczna prof. Sadao Sato” (09-12.01.2019) oraz „Leczenie ortodontyczne oparte na kontroli płaszczyzny okluzji” (26.02-01.03.2019). Po więcej informacji należy zajrzeć na stronę -> http://aligner.pl/.

Pod kątem zakupowego szaleństwa przygotowała się również firma Amadar, specjalizująca się w kompleksowym wyposażaniu gabinetów stomatologicznych. Wszyscy chętni mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów na specjalistyczny sprzęt stomatologiczny, m.in. unity, autoklawy, skanery oraz cyfrowy aparat pantomograficzny. Pełną ofertę znaleźć można na stronie internetowej -> https://www.amadar.pl/black-friday-2018/.

Na koniec specjalna oferta przygotowana przez Dentonet.pl – największy w Polsce portal dla lekarzy dentystów, asystentek, higienistek i techników stomatologicznych. Z okazji Black Friday przygotowaliśmy rabat w wysokości 22% na cykl przygotowanych przez Dentowizję filmów do poczekalni. Pełna oferta znajduje się tutaj -> http://sklep.dentonet.pl/pl/p/Filmy-do-poczekalni-Pakiet-dla-Pacjenta-i-dzieci/185.

Aby wziąć udział w stomatologicznym Black Friday, należy wejść na stronę i wypełnić znajdujący się tam formularz, a promocje same trafią na Twoją skrzynkę mailową. Zapraszamy!

Fot. pixabay.com

 

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Wirtualny Asysdent - Dentonet.pl
6 powodów, by kupić bilet na WIRTUALNY ASYSDENT 2020 Asysta

ASYSDENT przez lata stał się prawdziwym świętem asystentek i higienistek stomatologicznych. Bardzo chcielibyśmy zobaczyć się z Tobą osobiście w Łodzi 3 października, ale ze względów bezpieczeństwa zamknęliśmy już sprzedaż biletów stacjonarnych. Mamy ...

leczenie bruksizmu - Dentonet.pl
Bruksizm dużo częstszy u osób z lękiem społecznym Lekarz

Według naukowców z Tel Aviv University, bruksizm może wynikać z lęku przed kontaktami społecznymi. – To nie jest problem wyłącznie dentystyczny, choć ma związane z zębami konsekwencje – uważa kierujący pracami dr Ephraim Winocur. Przyczyny bruskizmu...

studia - Dentonet.pl
Za dużo miejsc na studia stomatologiczne? Jest opinia NRL Lekarz

Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej negatywnie ocenia propozycję zwiększenia limitu przyjęć na kierunek lekarsko-dentystyczny. Zgodnie z propozycją ministerstwa zdrowia, w roku akademickim 2020/2021 liczba miejsc dla obywateli polskich studiujących w...

ROZWIŃ WIĘCEJ
maseczka - Dentonet.pl
Czy zwykłe maseczki można sterylizować? Niewykluczone! Lekarz

Naukowcy z Politechniki Łódzkiej wzięli udział w projekcie Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej związanym z radiacyjną sterylizacją masek ochronnych. W czwartek Agencja planuje wirtualną konferencję na temat wyników tego projektu. Profesorowie P...

konkurs dla higienistek
Czy można zawiesić praktykę w ramach NFZ? A sektor prywatny? Lekarz

Przed dylematem - zawieszać przyjęcia pacjentów czy nie - stoją tysiące lekarzy dentystów w całej Polsce. O rekomendacjach Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej piszemy TUTAJ. Co z finansowaniem gabinetów w tej kwestii? Przesłaliśmy swo...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji