Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Stomatologiczny Black Friday – co można kupić dużo taniej?

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Stomatologiczny Black Friday – co można kupić dużo taniej?

Stomatologiczny Black Friday – co można kupić dużo taniej?

Dziś Black Friday – wyczekiwany przez wszystkich miłośników zakupów dzień, w którym sklepy kuszą klientów wyjątkowymi promocjami i rabatami. W tym roku postanowiliśmy przygotować specjalną odsłonę Black Friday dla osób związanych zawodowo ze stomatologią: lekarzy dentystów, asystentek, higienistek i techników, ale również dla pacjentów. Uwaga! Nasz stomatologiczny Black Friday trwa aż do 30 listopada – zapraszamy do skorzystania z ofert, promocji i rabatów!

Prezentację przedsiębiorstw z branży stomatologicznej, które zdecydowały się wziąć udział w akcji Black Friday, zaczynamy od firmy Indent – dystrybutora produktów marki Curaprox w Polsce. Przygotowała ona rabat w wysokości 18% na produkty marki Curasept, 10% na produkty marki Curaprox oraz 20% na produkty marki Aloe Fresh. Ofertę firmy Indent znaleźć można na stronie -> http://www.indent.pl/.

Kolejna firma, która przygotowała przy okazji Black Friday specjalną ofertę, to Aquajet – przedsiębiorstwo zajmujące się wprowadzaniem na rynek europejski sprzętu medycznego. Proponuje ona zakup irygatora stomatologicznego Aquajet LD-A8 w cenie niższej o 30% – po rabacie wynosi ona jedynie 141 zł (+ darmowe koszty wysyłki). Więcej informacji o irygatorze znaleźć można na stronie -> http://aquajet.pl/.

W Black Friday zaangażowała się firma Profimed, zajmująca się sprzedażą produktów do higieny jamy ustnej oraz dziąseł. Jej specjalna oferta obejmuje 20% zniżki na czarne modele irygatora Waterpik, zniżkę 165 zł od ceny detalicznej na dwa wybrane zestawy produktów marki Phillips oraz 15% zniżki na wybrane produkty, które wyszczególniono na stronie -> https://www.profimed.com/artykul/blackfriday-2-177.

Black Friday

Wyjątkowe promocje dla klientów przy okazji Black Friday przygotował sklep internetowy DentalTree, specjalizujący się w imporcie oraz dystrybucji materiałów stomatologicznych, a także zaopatrzeniu gabinetów stomatologicznych. Firma proponuje rabat 50 zł na cały asortyment sklepu. Uwaga! Kwota zakupów musi wynosić ponad 100 zł. Pełną ofertę firmy znaleźć można na stronie -> https://dentaltree.pl/.

Kolejna oferta specjalna przeznaczona jest dla osób, które nawet przy okazji Black Friday myślą o podnoszeniu swoich kompetencji. Firma A&T Dental Solutions przygotowała 10% rabatu na dwa organizowane szkolenia: „Koncepcja ortodontyczna prof. Sadao Sato” (09-12.01.2019) oraz „Leczenie ortodontyczne oparte na kontroli płaszczyzny okluzji” (26.02-01.03.2019). Po więcej informacji należy zajrzeć na stronę -> http://aligner.pl/.

Pod kątem zakupowego szaleństwa przygotowała się również firma Amadar, specjalizująca się w kompleksowym wyposażaniu gabinetów stomatologicznych. Wszyscy chętni mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów na specjalistyczny sprzęt stomatologiczny, m.in. unity, autoklawy, skanery oraz cyfrowy aparat pantomograficzny. Pełną ofertę znaleźć można na stronie internetowej -> https://www.amadar.pl/black-friday-2018/.

Na koniec specjalna oferta przygotowana przez Dentonet.pl – największy w Polsce portal dla lekarzy dentystów, asystentek, higienistek i techników stomatologicznych. Z okazji Black Friday przygotowaliśmy rabat w wysokości 22% na cykl przygotowanych przez Dentowizję filmów do poczekalni. Pełna oferta znajduje się tutaj -> http://sklep.dentonet.pl/pl/p/Filmy-do-poczekalni-Pakiet-dla-Pacjenta-i-dzieci/185.

Aby wziąć udział w stomatologicznym Black Friday, należy wejść na stronę https://dentonet.pl/blackfriday/ i wypełnić znajdujący się tam formularz, a promocje same trafią na Twoją skrzynkę mailową. Zapraszamy!

Fot. pixabay.com

 

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Sunstar1
Produkty Sunstar G.U.M – holistycznie dla zdrowia dziąseł Lekarz

Istnieje coraz więcej dowodów na to, że zdrowe dziąsła to zdrowy cały organizm, a stany zapalne i choroby dziąseł mają związek z występowaniem groźnych dla człowieka schorzeń, w tym nowotworów. Dlatego tak istotna jest codzienna, systematyczna higien...

Zrzut ekranu 2019-05-24 o 23.54.52
25 lat polskiego producenta unitów na targach Krakdent 2019 Lekarz

Makromed, mający siedzibę w Łodzi producent popularnych unitów stomatologicznych EXIMA i CERTUS, świętuje w tym roku 25-lecie działalności. - Wyprodukowane przez nas unity są jak dobrze wykwalifikowana asysta, która pomaga lekarzowi skupić się na naj...

Dentoekspress_smok (3)
Dentoexpress - jak wyleczyć smoka? Uchylamy rąbka tajemnicy… Lekarz

Historia biednego Smoka Wawelskiego, który z powodu okropnego bólu zęba zdemolował gabinet Doktora Dratewki poruszyła serca stomatologów w całej Polsce… Znalazła się już grupa śmiałków, która podczas tegorocznych targów Krakdent spróbuje odnaleźć zag...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Dentoekspress_smok (3)
Jak wyleczyć smoka? Gra terenowa "Dentoexpress" na targach Krakdent Lekarz

Ból zęba może przytrafić się nawet Smokowi Wawelskiemu… Niestety, dolegliwości były tak silne, że Smok narozrabiał w gabinecie stomatologicznym, a Doktor Dratewka pogubił wszystkie swoje narzędzia! Na szczęście dzięki specjalnej misji grupy odważnych...

IDS2
Polska Kolonia, czyli targi stomatologiczne IDS 2019 (cz. III) Lekarz

Do rozpoczęcia Międzynarodowych Targów Stomatologicznych IDS 2019 w niemieckiej Kolonii pozostało już tylko kilka dni. Organizatorzy przewidują, że będzie to wydarzenie rekordowe pod każdym względem – nie może więc na nim zabraknąć wiodących polskich...

filmy2
Dentysto, pomóż nam stworzyć idealne filmy do poczekalni! Lekarz

Choć obecne standardy obsługi pacjenta nie pozwalają, by spędzał on w poczekalni zbyt dużo czasu, to jednak bywa tam przez kilka-kilkanaście minut przed wizytą. Czas ten mogą mu umilić odpowiednie filmy do poczekalni. A kto wie lepiej od Was – lekarz...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres