Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Skarbówka otwarta dla stomatologa

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Skarbówka otwarta dla stomatologa

Skarbówka otwarta dla stomatologa

Dentyści mają bardzo nietypowe godziny pracy. Coraz częściej pracują nawet do pólnocy. W dużej mierze zaczyna to ograniczać ich możliwości załatwienia szeregu spraw w urzędach. A tych, chociażby w urzędzie skarbowym, jest coraz więcej. I chociaż wiele rzeczy załatwi sam księgowy, to czasem szef gabinetu musi osobiście rozwiazywać problemy w niektórych sytuacjach.

Problem jest, gdy urzędy są czynne w tych samych godzinach codziennie i nie ma żadnego pola manewru. Jednak rzeczywistośc zmienia się dynamicznie i same instytucje zaczęły dostrzegać konieczność nowych regulacji. 

Coś drgnęło w urzędach skarbowych. To na razie eksperyment, ale w wybranych skarbówkach szykuje się wielka zmiana. Mianowicie będzie w nich można załatwić sprawę w późniejszych godzinach i w soboty.

Urzędy skarbowe, do tej pory czynne maksymalnie do osiemnastej, mogą niedługo w całej Polsce przyjmować interesantów wieczorami i w sobotę.

Do 30 listopada w wybranych urzędach będzie można załatwić sprawy w także w poniedziałki do godziny 20-ej oraz w sobotę od godz. 8 do 12-ej. Ministerstwo Finansów informuje, że jest to pilotaż, a zebrane w jego ramach informacje i doświadczenia pozwolą zoptymalizować korzystniejsze dla interesantów godziny pracy.

Na razie do eksperymentu wytypowano cztery placówki: US Łódź-Widzew, US w Zgierzu, US Warszawa-Bielany i US w Piasecznie. Będą tymczasowo czynne w godzinach: poniedziałek 7.30-20, od wtorku do piątku 7.30-15.30, a w soboty od 8-ej do12-ej.

Najlepiej, żeby żaden stomatolog nie potrzebował załatwiać ekstra spraw w Urzędzie Skarbowym, ale jeśli już musi, to przynajmniej w rozsądnych, dostosowanych do jego pracy godzinach.

 

ab

 

źródło: gazeta.pl


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Turcja - Dentonet.pl
Turcja: wizyty u stomatologa w czasie pandemii bezpieczne! Lekarz

Tureckie ministerstwo zdrowia włączyło się w akcję informacyjną skierowaną do pacjentów. Ma ona przekonać, że leczenie stomatologiczne, pomimo wysokiej, przekraczającej ćwierć miliona przypadków liczby zachorowań na COVID-19, nie stwarza zagrożenia. ...

Łódź: nowa placówka Medicover Stomatologia otwarta Pacjent

Rośnie ogólnopolska sieć gabinetów stomatologicznych Medicover Stomatologia. Od lutego działa placówka w Łodzi. Tylko od początku tego roku nowe gabinety powstały też w Warszawie i Gdańsku.Siedem gabinetów, specjalna oferta dla pacjentów z dentofobią...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Kto do lekarza stomatologa bez kolejki? NFZ przypomina Lekarz

NFZ przypomina pacjentom i prowadzącym placówki medyczne współpracujące z funduszem o uprzywilejowanej grupie pacjentów, którzy ze świadczeń opieki zdrowotnej mogą korzystać poza kolejnością. Informacja o tym fakcie musi być umieszczona w widocznym m...

Piąta ogólnopolska konferencja Asysdent oficjalnie otwarta! Asysta

Blisko 1000 asystentek i higienistek stomatologicznych z całej Polski przyjechało dziś do Łodzi na piątą konferencję Asysdent. W Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego uroczyście otworzył ją dr n. med. Tomasz Maria Kercz. – Bardzo cię...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres