Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Rzeszowski gabinet z szansami na sukces

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Rzeszowski gabinet z szansami na sukces

Rzeszowski gabinet z szansami na sukces

Trwa plebiscyt na najlepiej zaprojektowany gabinet stomatologiczny TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne.

Przypomnijmy, że w plebiscycie startuje ostatecznie tylko 11 praktyk z całego kraju. Organizatorem konkursu jest magazyn „Dobre Wnętrze” oraz Dental Depot Wasio i Biomet 3i zaś nasz portal jest partnerem medialnym konkursu.

Rzeszowski Albadent to nie tylko jeden z najlepiej zaprojektowanych ale i najmniej stresujących gabinetów stomatologicznych. To tzw. gabinet anxiety free lub gabinet-trankwilizator, czyli praktyka dentystyczna wolna od stresu.

A temu mają służyć niekojarzące się z dentystą wnętrza oraz wystrój. Wiele nowo powstających praktyk to już prawdziwe galerie sztuki, pełne niepowtarzalnych klimatów. A pacjent, zanim położy się się na fotelu, słucha relaksującej muzyki, może obejrzeć film albo posurfować w sieci na udostępnionym mu tablecie.

– To skutecznie odciąga uwagę od zbliżającego się zabiegu – zapewnia dr Paweł Strzępek, właściciel Gabinetu Dentystycznego Albadent.

I tak już poczekalnia w niczym nie przypomina zimnych, klinicznych wnętrz. Tu dominuje egzotyka. Na ścianach zawieszono naszyjniki wykonane z metaloplastyki nawiązujące do okresu, w którym powstała Chińska Terakotowa Armia, której posąg w skali 1:1 stoi w centralnym miejscu poczekalni. Z kolei zimną, tradycyjną dla tego typu wnętrz biel zastąpiono beżami i kolorami ziemi.

Także dzieci leczone są w przyjaznej atmosferze. Specjalnie przystosowany dla nich gabinet wypełniono pluszakami, z którymi najmłodsi mogą usiąść w fotelu, natomiast ściany gabinetu ozdobiono zwierzakami.

– Nominujemy w tym roku gabinety, które nie tylko ładnie wyglądają, ale także takie, które swoim wyglądem i technologią, jaką dysponują, potrafią wpłynąć na postrzeganie całej polskiej stomatologii, walcząc tym samym ze stereotypami. Pokazujemy pacjentom, zwłaszcza tym bojącym się dentysty, jak bardzo zmieniły się gabinety w całym kraju. Najlepszy przykład tego mamy w Rzeszowie – mówi Małgorzata Wasio Malinka z Biomet3i, jedna z jurorek konkursu.

 

inf.wł.

 

 

 

 

 

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Szkolne gabinety - Dentonet.pl
Szkolny gabinet stomatologiczny w Kalwarii Zebrzydowskiej Lekarz

W Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej do użytku oddano szkolny gabinet stomatologiczny. Będzie on miał charakter międzyszkolny. W kolejnych latach gmina ma w planach uruchomienie następnych dwóch gabinetów w szkołach. Jak czytamy w komunika...

stomatologia - Dentonet.pl
UK: tylko co trzeci gabinet stomatologiczny otwarty od 8 czerwca Lekarz

Po dość niespodziewanej decyzji premiera Borisa Johnsona, praktyki dentystyczne w Wielkiej Brytanii, zamknięte w drugiej połowie marca, mogą od 8 czerwca ponownie prowadzić działalność. Choć stomatolodzy z Wysp bez wątpienia chcą wrócić do pracy, zal...

opłata epidemiologiczna - Dentonet.pl
Gabinet współpracujący z NFZ-em bez "opłaty epidemiologicznej" Lekarz

Rzecznik Praw Pacjenta poinformował, że gabinety stomatologiczne współpracujące z NFZ-em nie mogą domagać się od pacjentów tzw. opłaty epidemiologicznej za środki ochrony osobistej czy dezynfekcji. Rzecznik Praw Pacjenta w ostatnich tygodniach na sw...

ROZWIŃ WIĘCEJ
PTS - Dentonet.pl
Gabinet stomatologiczny w czasie pandemii – PTS radzi Lekarz

Na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego pojawił się szereg opracowanych przez ekspertów wytycznych i podpowiedzi dotyczących funkcjonowania praktyk stomatologicznych w dobie pandemii COVID-19. Opisy, infografiki, formularze o...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres