Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Chirurgia
Choroby jamy ustnej
Estetyka
Pacjent w gabinecie
Poradnia
Profilaktyka

Rekordowa ilość wejść do Dentonetu

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Rekordowa ilość wejść do Dentonetu

Rekordowa ilość wejść do Dentonetu

Rzadko się chwalimy, ale od czasu do czasu będziemy. Wczoraj 20 stycznia br. odwiedziła nas rekordowa ilość 492 osób. Tak więc zbliżamy się do kolejnej bariery 500 wejść dziennie i przyzwoitego już poziomu 15 tys. indywidualnych wejść w miesiącu. A jeszcze niedawno "męczyliśmy się" z pokonaniem bariery 10 tys.

Pytanie, czy 15.000 wejść w miesiącu to dużo, czy mało? Według opinii niektórych specjalistów na tak niszowy wortal jak nasz – to sporo. Niektórzy jednak niedowierzają, ale statystyką odwiedzin zajmuje się u nas specjalny program komputerowy, który jest "bezwzględny" i nie da się oszukać.

Myślę, że popularność Dentonetu, oprócz coraz atrakcyjniejszej oferty, bierze się również z rosnącej świadomości naszych rodaków. Coraz więcej osób zdaje sobie bowiem sprawę z ważności swojego wyglądu. A zdrowe zęby i piękny uśmiech odgrywają w tym bardzo ważną rolę. Poza tym zdrowe zęby mają coraz większy kontekst materialny.

Leczenie stomatologiczne jest i będzie coraz droższe. Lepiej więc dbać o higienę i zapobiegać, aniżeli później leczyć. Zdają sobie z tego sprawę np. Amerykanie, którzy rocznie na higienę jamy ustnej wydają miliardy dolarów. Wzrastająca "klikalność" naszego serwisu dowodzi, że coraz większa liczba Polaków-internautów zdaje sobie z tego sprawę.

Rozwój Dentonetu zmusza nas do stałego udoskonalania serwisu. Nasze menu pęcznieje w oczach skutecznie utrudniając nawigację. Sporo osób zadaje nam pytania lub prosi o poradę nie wiedząc, że odpowiedź na ich pytania i problemy jest już zawarta w serwisie.

Zmusza nas to do przebudowy Dentonetu. Postanowiliśmy więc utworzyć stronę startową i podzielić serwis na dwa główne bloki: dla profesjonalistów i dla wszystkich. W ramach bloków nastąpi dalszy podział na sekcje np. w module dla wszystkich będzie wyodrębnione: "Vademecum pacjenta", "Stomatologia zwierząt", "Stomatologia dla sportowców", "Forum" itd.

W module dla profesjonalistów (dostęp kodowany) znajdą się m.in.: sekcja dla stomatologów, dla studentów, sklep, forum dyskusyjne i docelowo sekcja dla techników dentystycznych.

Wszystkich Państwa zapraszam do odwiedzania Dentonetu teraz, jak i po jego przebudowie. Chętnie wysłuchamy wszystkich opinii i sugestii, zwłaszcza, co do kierunku przeprowadzanych zmian. Każda opinia jest dla nas ważna, gdyż pomaga nam w stałym udoskonalaniu naszego serwisu. Proszę pisać adres redakcji dentonet@dentonet.pl lub bezpośrednio do mnie. Zapraszam.

 

Życzę miłego dnia!

 

Tomasz Cherczyński

tch@dentonet.pl


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Wielkanocne życzenia świąteczne od redakcji Dentonetu Lekarz

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i spokoju. To zupełnie inne święta od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Dziś nie składamy sobie życzeń dużych spotkań w gronie rodziny. Dziś wielu z nas przeżywa trudny czas, p...

Jaki to był rok w stomatologii? Filmowe podsumowanie Dentonetu Lekarz

Nie był przełomowy, nie zapisał się w historii w sposób szczególny, ale na pewno warto przypomnieć sobie kilka najważniejszych wydarzeń. Należą do nich z pewnością trzy duże imprezy targowe oraz największa nie tylko w Polsce, ale też tej części Europ...

Gerhard Seeberger - Dentonet.pl
Gerhard Seeberger dla Dentonetu: "Wierzę w wartości FDI" Lekarz

- Wierzę w cele, które wyznaczyliśmy w naszej strategii na lata 2018-2020, gdzie głównym tematem działań jest promocja profilaktyki, m.in. poprzez Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej - mówi w rozmowie z Dentonetem powołany na stanowisko na początku wr...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Weź na ząb: Neapol (wakacyjny cykl turystyczny Dentonetu) Lekarz

Dawna stolica Królestwa Neapolu to kwintesencja południowych Włoch – hałaśliwa, ciasna, nieprzewidywalna, uboga, pogrążona w pozornym chaosie, w którym jednak mieszkańcy odnajdują się bez najmniejszego problemu. Od strony północno-wschodniej nad mias...

Trwa wakacyjny konkurs fotograficzny Dentonetu [galeria] Lekarz

Do 23 września czekamy na Wasze zdjęcia w ramach III wakacyjnego konkursu fotograficznego Dentonetu! W tym roku nagrody są wyjątkowo atrakcyjne – zdobyć można piaskarkę Lunos od firmy Durr Dental, wycieczkę do Egiptu ufundowaną przez biuro podróży ET...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres