Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Prima Aprilis: nie Dentflix, ale Marketplace!

Publikacja:

Prima Aprilis: nie Dentflix, ale Marketplace!

Tradycyjnie w dniu 1 kwietnia w portalu DENTONET opublikowaliśmy news, który – jak na ten szczególny dzień przystało – był żartem primaprilisowym. W tym roku zaprosiliśmy naszych Czytelników do korzystania z Dentflixa – stomatologicznej platformy filmowej, nad którą rzekomo pracowaliśmy od wielu miesięcy.

Prawdą jest, że intensywnie pracowaliśmy… ale nad zupełnie innym nowym projektem, który nazywa się Marketplace. Nazwa sugeruje, że to projekt związany z handlem, nie jest to jednak kolejny internetowy sklep stomatologiczny, ale platforma dająca wgląd w ofertę skierowaną do lekarzy dentystów. To miejsce, gdzie każdy szukający określonych produktów będzie mógł ocenić ich parametry, jak również sprawdzić dostępność.

Nikt z Państwa nie musi rezygnować z dotychczasowych dostawców – nie jest to naszym celem. Ale Marketplace, na wzór podobnych platform z powodzeniem funkcjonujących w innych branżach, porządkuje rynek, w którym wszyscy kupujący będą mogli czuć się bezpiecznie.

Ponieważ żyjemy w bardzo trudnych, podlegających dynamicznym zmianom czasach, gdy trudno cokolwiek zaplanować, to również w tym przypadku nie jesteśmy na razie w stanie określić dokładniej daty premiery Marketplace.

Obiecujemy jednak wszystkim naszym wiernym Dentonuatom, że jeszcze w tym miesiącu poinformujemy Was o postępie prac nad nową platformą. 

Studenci stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi doradzają pacjentom, jak powinna wyglądać prawidłowa higiena jamy ustnej.

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Dentflix
Platforma stomatologiczna DENTFLIX rusza już wkrótce! Lekarz

Odwołanie marcowego terminu Krakdentu z powodu wirusa SARS-CoV-2 pokrzyżowało plany setkom firm i zawiodło nadzieje tysięcy osób związanych zawodowo ze stomatologią. Również dla nas było to wielkim zmartwieniem, ponieważ właśnie w Krakowie miała odby...

Marketplace DENTONET-u coraz bliżej! Lekarz

Zgodnie z informacjami jakie na portalu DENTONET zostały opublikowane na początku bieżącego miesiąca, prowadzimy coraz bardziej zaawansowane prace nad uruchomieniem platformy sprzedażowej pod nazwą Marketplace. Pandemia COVID-19 oraz przełożenie t...