Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Premiera Global D w Polsce!

Brak komentarzy | Publikacja:
Premiera Global D w Polsce!

Premiera Global D w Polsce!

Jak powiedział Arystoteles „Rewolucje walczą o wielkie sprawy, ale wynikają z drobiazgów”. Ta stomatologiczna rewolucja ma swoją genezę we Francji i nosi pomarańczowe barwy.

W miniony weekend, w trakcie konferencji PASE, odbyła się uroczysta polska premiera firmy Global D. Event rozpoczęła uroczysta kolacja połączona z prezentacją produktów firmy. Wydarzenie poprowadził Benoit Rodriguez de Souza (Marketing & Sales Director Global D), zaś słowo wstępu wygłosił Rafał Jakóbiak – CEO Global D Poland.

Jako że Global D mocno utożsamia się ze swoim francuskim pochodzeniem, cały wieczór odbył się w oprawie, która jednoznacznie wskazywała na galijskie korzenie firmy. Zarówno tradycyjna kuchnia francuska przygotowana specjalnie na tą okazję, jak i koncert muzyczny, w którym wiodącym instrumentem był akordeon, oraz degustacja win pochodzących z Alzacji, Prowansji i Burgundii, miały oddać to, co jest dla Global D istotą kultury i filozofii firmy.

Kompletne połączenie najlepszych cech dziedzictwa światowej implantologii
Global D specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu medycznego stosowanego w chirurgii szczękowej, ortodoncji oraz implantologii. Firma z jednej strony czerpie ze światowego dziedzictwa we wszystkich tych dziedzinach, z drugiej – jej misją jest potrzeba wprowadzania prostszych, doskonalszych i jeszcze bardziej przewidywalnych rozwiązań.
Produkty Global D faktycznie poprawiają jakość życia pacjentów, gwarantując jednocześnie przewidywalność i bezpieczeństwo zabiegów chirurgicznych.

 

 

Kompletny arsenał terapeutyczny
Global D stworzyła unikalny system implantologiczny, będący odpowiedzią na każdy kliniczny przypadek.
Dzięki systemowi implantologicznemu IN-Kone Primo i Universal, Global D może zaproponować implanty, które zaopatrują praktycznie wszystkie sytuacje kliniczne. Bez względu na to, czy lekarze oczekują od produktu gwarancji idealnej estetyki, czy też określonego poziomu komfortu użytkowania, implanty Global D spełniają najsurowsze wymagania. Oba systemy implantologiczne zawierają kompletny chirurgiczny i protetyczny zestaw komponentów, umożliwiający lekarzowi efektywną i bezpieczną pracę.

Jakość produktów
Poza najwyższymi wymaganiami jakościowymi, wszystkie produkty Global D są projektowane na podstawie udokumentowanych naukowo i klinicznie potwierdzonych danych. Stosowane przez firmę rozwiązania techniczne są testowane i oceniane przez zespoły konsultacyjne lekarzy chirurgów oraz partnerskie ośrodki akademickie.

GLOBAL D Poland o sobie
– Jesteśmy entuzjastami tego, co robimy, znamy branżę i jesteśmy z nią związani od lat. W naszym przypadku stwierdzenie "Nasza praca jest naszą pasją" nie jest pustym sloganem – deklaruje Rafał Jakóbiak, CEO Global D Poland. – W Polsce od pierwszego dnia będziemy dbać o bliskie relacje z naszymi klientami, będziemy wspierać lekarzy w rozwoju naukowym, tak aby docelowo stworzyć płaszczyznę do dyskusji i wymiany poglądów wśród naszych klientów, inicjując cykle szkoleń i spotkań naukowych.
Zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną implantologii na polskim rynku www.globald.com oraz Facebook Global D Poland.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

lekarz dentysta - Dentonet.pl
NRL: 38,5 tys. czynnych zawodowo dentystów w Polsce Lekarz

Zgodnie z danymi w Centralnym Rejestrze Lekarzy i Lekarzy Dentystów Rzeczypospolitej Polskiej, w naszym kraju na 5 października 2020 r. było 38 593 czynnych zawodowo lekarzy dentystów. 24 listopada br. prezydium NRL podjęło stanowisko, w którym jed...

COVID-19 - Dentonet.pl
520 dentystów w Polsce zakażonych koronawirusem Lekarz

Z najnowszych danych ministerstwa zdrowia wynika, że koronawirusem zaraziło się w Polsce 520 lekarzy dentystów. Blisko 1700 przebywało na kwarantannie – poinformował portal Onet.pl. Z najnowszych danych opublikowanych przez ministerstwo zdrowia po p...

To już dziś! Premiera nowych "Spotkań w Dentonecie" Lekarz

Już dziś (piątek 16 października) o godz. 18:00 na Facebooku odbędzie się wyczekiwana premiera dyskusji dr. n med. Łukasza Zadrożnego i dr. hab. n. med. Tomasza Dzieciątkowskiego. Nasi eksperci poruszyli szereg kwestii związanych z drugą falą pandemi...

ROZWIŃ WIĘCEJ
szkolne gabinety stomatologiczne - Dentonet.pl
Czy w Polsce funkcjonuje stomatologia dziecięca? Lekarz

Posłanka Joanna Jaśkowiak skierowała do ministra zdrowia interpelację, w której pyta o stan stomatologii dziecięcej w naszym kraju. Jak podkreśliła posłanka, w Polsce problem próchnicy dotyczy niemal całej populacji, bo aż 90%. Mimo wcześniejszych ...

Niewielki rozmiar, duże możliwości. Premiera tomografu CS 8200 3D Lekarz

We wrocławskim biurze Optidentu odbyła się premiera tomografu CS 8200 3D. Przy niewielkich gabarytach, które pozwolą na instalację w nawet najmniejszych gabinetach, urządzenie to oferuje sześć rozmiarów obrazowań - od 4 cm x 4 cm do 12 cm x 10 cm. T...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji