Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online! (cz. I)

Brak komentarzy | Publikacja:
Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online! (cz. I)

Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online! (cz. I)

W dniach 25-28 czerwca zapraszamy na I Konferencję Dentonet Online – w ciągu czterech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie aż 20 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii!

Format udziału w Konferencji jest niespotykany nigdzie wcześniej –  wykupić można dostęp do wykładów z jednego, wybranego dnia Konferencji lub wszystkich czterech dni i obejrzeć je w najdogodniejszej porze w ciągu kolejnych tygodni. W zależności od wybranego pakietu, dostęp do materiałów będzie ważny maksymalnie przez 3 miesiące.

Do udziału w Konferencji zaprosiliśmy znanych i cenionych specjalistów, nauczycieli akademickich, lekarzy prowadzących szkolenia i warsztaty, doświadczonych stomatologów-praktyków.

prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak

Specjalista II stopnia z chirurgii stomatologicznej. Kierownik Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Akademii Medycznej we Wrocławiu (od 2012 r. Uniwersytetu Medycznego). W 2017 r. została prezydentem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. We wrześniu 2017 r. dołączyła do Komitetu Edukacyjnego Światowej Federacji Dentystycznej FDI. Autorka ponad 200 publikacji, rozdziałów w książkach i streszczeń opublikowanych w czasopismach lub materiałach zjazdowych. Była kierownikiem i współwykonawcą 40 projektów badawczych dotyczących implantologii, chirurgii regeneracyjnej wyrostka zębodołowego oraz chirurgii śluzówkowo-dziąsłowej. Wygłosiła ponad 250 referatów w języku polskim i angielskim na krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych i kursach szkoleniowych. Laureatka licznych nagród krajowych i zagranicznych za działalność naukową, dydaktyczno-organizacyjną i współpracę polsko-niemiecką.

dr n. med. Bartosz Cerkaski

Jest ekspertem, nauczycielem i trenerem w zakresie klinicznej stomatologii cyfrowej, estetycznej i funkcjonalnej stomatologii rekonstrukcyjnej, implantologii, mikroendodoncji, cyfrowego projektowania i planowania leczenia oraz fotografii stomatologicznej. Certyfikowany Instruktor i KOL Digital Smile Design. Jedyny lekarz z Polski w światowej grupie Key Opinion Leader for DSD Invisalign Collaboration, tworzącej i rozwijającej protokoły leczenia ortodontycznego w oparciu o estetykę twarzy.  

lek. dent. M. Sc. Michał Nawrocki

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku w 1998 r. W latach 1999–2004 pracował jako asystent w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej AMG. W 2009 r. uzyskał tytuł implantologa po certyfikacji na Uniwersytecie Goethego w Frankfurcie nad Menem. Po odbyciu studiów podyplomowych na Uniwersytecie RWTH w Aachen uzyskał tytuł naukowy Master of Science in Lasers in Dentistry. Organizuje kursy i szkolenia w swojej klinice, prowadzi wykłady w kraju i za granicą, m.in. w Kanadzie, Słowenii, Niemczech, Austrii i Rosji.

Mariusz Oboda

Coach, trener z kilkunastoletnim stażem oraz założyciel firmy szkoleniowo-doradczej Oboda Consulting & Training Group (dawniej OMD). Od 2004 r. skupia się wyłącznie na badaniu i nauczaniu profesjonalnych standardów pracy z pacjentem oraz rozwoju praktyk stomatologicznych. Jest autorem sukcesu wielu praktyk. Przeprowadził około 350 szkoleń otwartych dla lekarzy dentystów oraz ponad 200 projektów szkoleniowych i doradczych dla całych przychodni.

lek. dent. Marcin Krupiński

Specjalizuje się w nowoczesnym leczeniu endodontycznym oraz estetycznej odbudowie zębów z wykorzystaniem licówek oraz nakładów. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2011–2014 asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją macierzystej uczelni. Autor publikacji oraz prezentacji i warsztatów dla lekarzy stomatologów z zakresu endodoncji oraz stomatologii odtwórczej. Laureat Nagrody Młodych Pracowników Nauki 2011 za przeprowadzone autorskie badanie kliniczne. Wykładowca i członek Silver Member międzynarodowej grupy Style Italiano.

lek. dent. Bartłomiej Karaś

W 2009 r. ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ergonomii Stomatologicznej, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology. W 2012 r. uzyskał certyfikat Curriculum Endodontycznego Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, a od 2013 r. współpracuje z Działem Badawczym PTE. Jeden z Mistrzów Stomatologii kwartalnika e-Dentico. Od 2018 r. jest wykładowcą Akademii Stomatologii. Jest współzałożycielem Dental Masters Group.

dr n. med. Paweł Niewada

Jest pierwszą osobą z Polski, która została absolwentem Level II i III OBI (Orognathic Bioesthetics International, USA).  Zaliczył program całkowitej protetycznej rehabilitacji jamy ustnej według koncepcji bioestetycznej (Level III OBI) oraz Curriculum morfologii dla techników bioestetycznych, podczas którego uczył się prawidłowo woskować anatomię zębów. W 2015 r. został absolwentem Curriculum Dawson Academy. Wcześniej pracował z wykorzystaniem filozofii Johna Koisa. W 2010 r. został specjalistą w dziedzinie periodontologii, a w 2014 r. obronił pracę doktorską poświęconą ocenie skuteczności terapii fotodynamicznej w leczeniu zapaleń przyzębia. Jest aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

lek. dent. Michał Szczutkowski

W 2001 r. ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Specjalizuje się w periodontologii, implantologii i stomatologii estetycznej. Jest właścicielem prywatnej praktyki CSE Aquarius i firmy szkoleniowej Soft Tissue Institute w Bełchatowie w województwie łódzkim. Ukończył kursy m.in. z zakresu implantologii, periodontologii, regeneracji kości oraz protetyki i okluzji.

Wszystkie szczegóły dotyczące Konferencji oraz formularze zakupu biletów znaleźć można na stronie konferencja.dentonet.pl. Tworzymy wspólnie grupę najlepszych z najlepszych, chętnych do edukacji, wymiany swojej wiedzy i doświadczeń. Liczymy na to, że Ty również w niej będziesz! Zapraszamy!

Dodaj podtytuł


POWIĄZANE ARTYKUŁY

wykładowcy
Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online (cz. II) Lekarz

W dniach 25-28 czerwca zapraszamy na I Konferencję Dentonet Online – w ciągu czterech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie aż 20 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii! Do udziału w Konferen...

TMK Konferencja
I Konferencja Dentonet Online za nami - podsumowanie Lekarz

To ostatni dzień naszej I Konferencji Dentonet Online. 4 dni, 20 wykładów - na 20-lecie portalu Dentonet.pl. Konferencję podsumowuje jej pomysłodawca dr n. med. Tomasz M. Kercz - redaktor naczelny Dentonetu.    Dziękujemy, że byliście z...

SF9A0395
Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część II) Asysta

Konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas konferencji asystentki i higienistki stomatologiczne – na mini-targach oraz dzięki bogatej zawartości uwielbianych toreb pełnych prezentów – mog...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Konferencja online
Pierwsza Konferencja Dentonet Online już w czerwcu! Lekarz

W dniach 25-28 czerwca lekarze dentyści będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, jakiego jeszcze nie było – I Konferencji Dentonet Online. W ciągu czterech dni największe autorytety polskiej stomatologii podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświa...

Konferencja online
I Konferencja Dentonet Online – zwrot środków dla niezadowolonych! Lekarz

Już za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się I Konferencja Dentonet Online. Jest to jedyne wydarzenie edukacyjne, w którym organizator zapewnia zwrot 100% wpłaconych środków jeśli poziom wykładów nie spełni oczekiwań uczestników! I Konferencja Dento...

SF9A0518
Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część III) Asysta

Konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas konferencji asystentki i higienistki stomatologiczne – na mini-targach oraz dzięki bogatej zawartości uwielbianych toreb pełnych prezentów – mog...

Asysdent wykładowcy
Poznaj wykładowców konferencji Asysdent 2019 - zapraszamy! Asysta

Dziewięcioro wykładowców, dziesięć wykładów i mnóstwo merytorycznej wiedzy, przekazywanej w przystępny sposób – VI Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych Asysdent 2019 będzie wydarzeniem niezwykle inspirującym!Jak poprawi...

Wirtualny Asysdent - Dentonet.pl
Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część I) Asysta

Konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas konferencji asystentki i higienistki stomatologiczne – na mini-targach oraz dzięki bogatej zawartości uwielbianych toreb pełnych prezentów - mog...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji