Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online! (cz. I)

Publikacja:
Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online! (cz. I)

Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online! (cz. I)

W dniach 25-28 czerwca zapraszamy na I Konferencję Dentonet Online – w ciągu czterech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie aż 20 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii!

Format udziału w Konferencji jest niespotykany nigdzie wcześniej –  wykupić można dostęp do wykładów z jednego, wybranego dnia Konferencji lub wszystkich czterech dni i obejrzeć je w najdogodniejszej porze w ciągu kolejnych tygodni. W zależności od wybranego pakietu, dostęp do materiałów będzie ważny maksymalnie przez 3 miesiące.

Do udziału w Konferencji zaprosiliśmy znanych i cenionych specjalistów, nauczycieli akademickich, lekarzy prowadzących szkolenia i warsztaty, doświadczonych stomatologów-praktyków.

prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak

Specjalista II stopnia z chirurgii stomatologicznej. Kierownik Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Akademii Medycznej we Wrocławiu (od 2012 r. Uniwersytetu Medycznego). W 2017 r. została prezydentem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. We wrześniu 2017 r. dołączyła do Komitetu Edukacyjnego Światowej Federacji Dentystycznej FDI. Autorka ponad 200 publikacji, rozdziałów w książkach i streszczeń opublikowanych w czasopismach lub materiałach zjazdowych. Była kierownikiem i współwykonawcą 40 projektów badawczych dotyczących implantologii, chirurgii regeneracyjnej wyrostka zębodołowego oraz chirurgii śluzówkowo-dziąsłowej. Wygłosiła ponad 250 referatów w języku polskim i angielskim na krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych i kursach szkoleniowych. Laureatka licznych nagród krajowych i zagranicznych za działalność naukową, dydaktyczno-organizacyjną i współpracę polsko-niemiecką.

dr n. med. Bartosz Cerkaski

Jest ekspertem, nauczycielem i trenerem w zakresie klinicznej stomatologii cyfrowej, estetycznej i funkcjonalnej stomatologii rekonstrukcyjnej, implantologii, mikroendodoncji, cyfrowego projektowania i planowania leczenia oraz fotografii stomatologicznej. Certyfikowany Instruktor i KOL Digital Smile Design. Jedyny lekarz z Polski w światowej grupie Key Opinion Leader for DSD Invisalign Collaboration, tworzącej i rozwijającej protokoły leczenia ortodontycznego w oparciu o estetykę twarzy.  

lek. dent. M. Sc. Michał Nawrocki

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku w 1998 r. W latach 1999–2004 pracował jako asystent w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej AMG. W 2009 r. uzyskał tytuł implantologa po certyfikacji na Uniwersytecie Goethego w Frankfurcie nad Menem. Po odbyciu studiów podyplomowych na Uniwersytecie RWTH w Aachen uzyskał tytuł naukowy Master of Science in Lasers in Dentistry. Organizuje kursy i szkolenia w swojej klinice, prowadzi wykłady w kraju i za granicą, m.in. w Kanadzie, Słowenii, Niemczech, Austrii i Rosji.

Mariusz Oboda

Coach, trener z kilkunastoletnim stażem oraz założyciel firmy szkoleniowo-doradczej Oboda Consulting & Training Group (dawniej OMD). Od 2004 r. skupia się wyłącznie na badaniu i nauczaniu profesjonalnych standardów pracy z pacjentem oraz rozwoju praktyk stomatologicznych. Jest autorem sukcesu wielu praktyk. Przeprowadził około 350 szkoleń otwartych dla lekarzy dentystów oraz ponad 200 projektów szkoleniowych i doradczych dla całych przychodni.

lek. dent. Marcin Krupiński

Specjalizuje się w nowoczesnym leczeniu endodontycznym oraz estetycznej odbudowie zębów z wykorzystaniem licówek oraz nakładów. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2011–2014 asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją macierzystej uczelni. Autor publikacji oraz prezentacji i warsztatów dla lekarzy stomatologów z zakresu endodoncji oraz stomatologii odtwórczej. Laureat Nagrody Młodych Pracowników Nauki 2011 za przeprowadzone autorskie badanie kliniczne. Wykładowca i członek Silver Member międzynarodowej grupy Style Italiano.

lek. dent. Bartłomiej Karaś

W 2009 r. ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ergonomii Stomatologicznej, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology. W 2012 r. uzyskał certyfikat Curriculum Endodontycznego Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, a od 2013 r. współpracuje z Działem Badawczym PTE. Jeden z Mistrzów Stomatologii kwartalnika e-Dentico. Od 2018 r. jest wykładowcą Akademii Stomatologii. Jest współzałożycielem Dental Masters Group.

dr n. med. Paweł Niewada

Jest pierwszą osobą z Polski, która została absolwentem Level II i III OBI (Orognathic Bioesthetics International, USA).  Zaliczył program całkowitej protetycznej rehabilitacji jamy ustnej według koncepcji bioestetycznej (Level III OBI) oraz Curriculum morfologii dla techników bioestetycznych, podczas którego uczył się prawidłowo woskować anatomię zębów. W 2015 r. został absolwentem Curriculum Dawson Academy. Wcześniej pracował z wykorzystaniem filozofii Johna Koisa. W 2010 r. został specjalistą w dziedzinie periodontologii, a w 2014 r. obronił pracę doktorską poświęconą ocenie skuteczności terapii fotodynamicznej w leczeniu zapaleń przyzębia. Jest aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

lek. dent. Michał Szczutkowski

W 2001 r. ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Specjalizuje się w periodontologii, implantologii i stomatologii estetycznej. Jest właścicielem prywatnej praktyki CSE Aquarius i firmy szkoleniowej Soft Tissue Institute w Bełchatowie w województwie łódzkim. Ukończył kursy m.in. z zakresu implantologii, periodontologii, regeneracji kości oraz protetyki i okluzji.

Wszystkie szczegóły dotyczące Konferencji oraz formularze zakupu biletów znaleźć można na stronie konferencja.dentonet.pl. Tworzymy wspólnie grupę najlepszych z najlepszych, chętnych do edukacji, wymiany swojej wiedzy i doświadczeń. Liczymy na to, że Ty również w niej będziesz! Zapraszamy!

Dodaj podtytuł


POWIĄZANE ARTYKUŁY

wykladowcy Asysdent
Poznaj bliżej wykładowców konferencji ASYSDENT 2022! Asysta

Już 23 kwietnia 2022 r. w Łodzi odbędzie się IX Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2022. Będzie to wydarzenie pełne merytoryki i wiedzy na najwyższym poziomie, o co zadbają nasi wykładowcy! Konferencja ASYSD...

Konferencja Alignerowa
Poznaj wykładowców 3. Konferencji Alignerowej! Lekarz

Już 11 marca 2023 r. odbędzie się 3. edycja Konferencji Alignerowej - wyjątkowego wydarzenia edukacyjnego online, podczas którego będzie można zdobyć wiedzę z zakresu leczenia nakładkowego wad zgryzu. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest l...

ROZWIŃ WIĘCEJ
wykładowcy
Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online (cz. II) Lekarz

W dniach 25-28 czerwca zapraszamy na I Konferencję Dentonet Online – w ciągu czterech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie aż 20 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii! Do udziału w Konferen...

KDO2 sponsorzy 2
Poznaj partnerów 2. Konferencji Dentonet Online (część II) Lekarz

Już jutro zainaugurowana zostanie 2. Konferencja Dentonet Online –  w ciągu czterech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnione zostaną wykłady przygotowane przez największe autorytety polskiej stomatologii! Organizacja Konferencji nie byłaby ...

Asysdent 2023 wykladowcy
Poznaj wykładowców konferencji ASYSDENT 2023! Asysta

13 maja w Łodzi odbędzie się 10. edycja konferencji ASYSDENT – największego w Polsce wydarzenia edukacyjnego dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Kto znalazł się wśród wykładowców tegorocznej konferencji? Ogólnopolska Konferencja Asystent...

KOD2 1
To już ostatni dzień 2. Konferencji Dentonet Online Lekarz

Wtorek jest czwartym, ostatnim dniem 2. Konferencji Dentonet Online, w całości poświęconym Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w gabinecie stomatologicznym. W ramach 2. Konferencji Dentonet Online przez cztery dni (od 24 do 27 kwietnia) uczestniko...

KDO2 sponsorzy
Poznaj partnerów 2. Konferencji Dentonet Online (część I) Lekarz

W dniach 24-26 kwietnia zapraszamy na 2. Konferencję Dentonet Online – w ciągu trzech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnione zostaną wykłady przygotowane przez największe autorytety polskiej stomatologii! Organizacja Konferencji nie byłaby...

2KDO wykladowcy
Poznaj wykładowców 2 konferencji Dentonet Online Lekarz

W dniach 24-26 kwietnia zapraszamy na II Konferencję Dentonet Online – w ciągu trzech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie 17 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii! Do udziału w Konferencji...