Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Poznaj mistrza najnowszego numeru E-dentico – dr Ewa Chomik

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Poznaj mistrza najnowszego numeru E-dentico – dr Ewa Chomik

Poznaj mistrza najnowszego numeru E-dentico – dr Ewa Chomik

Pokora jest bramą prawdziwej wiedzy i prawdziwego poznania – János Pilinszky. To jej naukowe credo, motto, które przyświeca jej każdemu działaniu. Skromność, pracowitość, u fundamentów których leży wspomniana pokora.

Dr n. med. Ewa Chomik

Wrodzone i pielęgnowane w domu rodzinnym zdolności manualne, zmysł techniczny oraz zamiłowanie do precyzji, połączone z wrażliwością na drugiego człowieka oraz kreatywnością, zaowocowały decyzją o podjęciu studiów stomatologicznych w ówczesnej Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny). Skończyła studia w 2009 roku. (…).

Już podczas studiów protetyka stomatologiczna zaczęła jawić się jako jej największa pasja. Po ukończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę naukowo-dydaktyczną w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej jako asystent. Rozpoczęła badania nad komórkami macierzystymi pochodzenia zębowego, które w 2012 roku zaowocowały obroną pracy doktorskiej. (…).

Jako członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE) aktywnie uczestniczy w organizowanych przez nią spotkaniach szkoleniowych, ucząc się od największych współczesnych sław protetyki oraz stomatologii estetycznej: dr Johna Koisa (USA) i dr. Christiana Coachmana (Brazylia).

Azymutem pracy zawodowej niezmiennie pozostają dla dr Ery techniki odbudowy funkcji i estetyki zębów na bazie wirtualnego planowania uśmiechu, zarówno na zębach własnych pacjenta, jak i na implantach stomatologicznych.

Doktor Ewa oddaje się pasji dokumentowania swoich prac. Fotografia w jej wykonaniu łączy w sobie doskonałą technikę oraz kobiecą lekkość.

Prywatnie dr Ewa Chomik jest mamą trzyletniego Adasia, miłośniczką aktywnego i zdrowego stylu życia oraz wyszukanych kulinariów, które sama tworzy z pasją.

Dr n. med. Ewa Chomik to mistrzyni aktualnego wydania E-denctico. W obecnym numerze można znaleźć jej prace:

1. Kreowanie indywidualnej estetyki uzębienia z wykorzystaniem narzędzia Digital Smile Design (DSD).
2. Wykorzystanie precyzyjnych elementów retencyjnych w złożonych pracach protetycznych ze szczególnym uwzględnieniem wymagań estetycznych pacjentów.
3. Możliwości leczenia implantoprotetycznego z uwzględnieniem profilaktyki zapalenia okołowszczepowego – opis przypadku. 
4. Możliwości zastosowania komórek macierzystych pochodzenia zębowego we współczesnej stomatologii – kierunki badań.

Okladka_65

Kup numer z tym mistrzem

Zamów prenumeratę


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część III) Asysta

Konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas konferencji asystentki i higienistki stomatologiczne – na mini-targach oraz dzięki bogatej zawartości uwielbianych toreb pełnych prezentów – mog...

Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część II) Asysta

Konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas konferencji asystentki i higienistki stomatologiczne – na mini-targach oraz dzięki bogatej zawartości uwielbianych toreb pełnych prezentów – mog...

Wirtualny Asysdent - Dentonet.pl
Poznaj partnerów konferencji ASYSDENT 2020 (część I) Asysta

Konferencja ASYSDENT to nie tylko bogaty program naukowy, składający się z wykładów i warsztatów. Podczas konferencji asystentki i higienistki stomatologiczne – na mini-targach oraz dzięki bogatej zawartości uwielbianych toreb pełnych prezentów - mog...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online (cz. II) Lekarz

W dniach 25-28 czerwca zapraszamy na I Konferencję Dentonet Online – w ciągu czterech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie aż 20 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii! Do udziału w Konferen...

Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online! (cz. I) Lekarz

W dniach 25-28 czerwca zapraszamy na I Konferencję Dentonet Online – w ciągu czterech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie aż 20 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii! Format udziału w Konf...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres