Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Pożegnamy profesor Wiesławę Perczyńską-Partykę

Brak komentarzy | Publikacja:
Pożegnamy profesor Wiesławę Perczyńską-Partykę

Pożegnamy profesor Wiesławę Perczyńską-Partykę

Jak już wcześniej informowaliśmy, w ostatnią niedzielę, 17 stycznia 2016 roku, odeszła Pani prof. dr hab. n. med. Wiesława Perczyńska-Partyka, Kierownik Katedry Szkoły Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Akademii Medycznej w Łodzi w latach 1972–1994, wybitny naukowiec, znakomity nauczyciel i niezwykły człowiek.

Przez wiele lat Pani Profesor związana była także z mediami Bestom DENTOnet.pl. Od samego początku istnienia „e-Dentico” aż do roku 2014 pełniła funkcję Przewodniczącej Rady Naukowej czasopisma, a do ostatnich chwil z wielkim zaangażowaniem, poddawała ocenie kierowane do redakcji prace z zakresu chirurgii twarzowo-szczękowej. Niezależnie od oficjalnych funkcji Pani Profesor pozostała rzeczowym, a przy tym zawsze życzliwym Recenzentem i Mentorem dla redakcji „e-Dentico” i portalu DENTOnet.pl.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 22 stycznia 2016 r. o godzinie 12:00 na łódzkim Cmentarzu Wojskowym na Dołach.

W najbliższym wydaniu „e-Dentico” opublikowane zostanie wspomnienie o Pani Profesor dotyczące także Jej współpracy z naszymi mediami.


Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji