Dentonet
PACJENT
E-mail
Znaleziono: 5 wyników we wszystkich naszych działach.

Wyniki wyszukiwania Sortuj po dacie

Śmiertelny strach przed dentystą

Mam sporo zębów do leczenia i przykre doświadczenia z dentystą. Byłam przez ostatnie dwa tygodnie trzy razy u dentysty i za każdym razem schodziłam z fotela i nie dałam sobie nic zrobić. Przez kilka miesięcy bolą mnie zęby, brałam ciagle ketonal i boli mnie teraz ciagle żołądek. Nie mam już siły. Mój strach jest tak ogromny, że od jakiegoś czasu mam myśli samobójcze. Planuje swoją śmierć, ponieważ nie wyobrażam sobie tego, żebym poszła do dentysty. Narkozę mi każdy odradza. Nie wiem, co robić. Jest mi cholernie ciężko.

Autor: Michał Maliński

Boję się wizyt u dentysty. Co mam zrobić?

Mam 23 lata i panicznie boję się dentysty. Już nie raz uciekłem z pod gabinetu. Co mam zrobić? Tak myślałem o znieczuleniu, ale nie wiem, ile to kosztuje i jaka jest tego pewność, albo coś innego, po czym bym nic nie czuł. Co mam zrobić?

Autor: Michał Maliński

Ile zębów można wyleczyć podczas jednej narkozy?

Z tego co czytałam na forum, możliwe jest leczenie zębów pod narkozą. Jestem straszną panikarą i na dźwięk "wiertła" wszystkie zęby mnie bolą i żadna dawka znieczulenia nie pomaga, więc ile zębów można wyleczyć naraz pod narkozą? Muszę mieć leczoną 12 i 4 wyrwane (jak już wyleczę ząbki, chciałabym założyć aparat, a mam za ścisłą szczękę, co było już konsultowane) i stąd moje pytanie. Ile średnio może potrwać to czasu?

Autor: Michał Maliński

Czy jest możliwość leczenia chirurgicznego zębów w narkozie na kasę chorych?

Od lat borykam się z wielkim problemem jakim jest dentofobia. Strach przed dentystami sprawił, że przestałam chodzić do stomatologa i mój stan uzębienia jest zły. Przez to nie chce mi się żyć! Wstydzę się nawet odezwać, bo nie chce żeby ktokolwiek widział moje zęby. Czy w Polsce możliwe jest leczenie chirurgiczne zębów w narkozie na kasę chorych? Jeśli tak to proszę o jakieś namiary w okolicach Siedlec.

Autor: Michał Maliński

Czy można wyleczyć wszystkie zęby pod jedną narkozą?

Moim marzeniem jest mieć zdrowe zęby. Panicznie boję się dentysty. Chodzi mi o zabieg pod całkowitą narkozą. Kiedyś taki miałam ok. 10 lat temu, jednak nie wszystkie zęby były podczas niego wyleczone. Czy teraz są takie sposoby by wyleczyć wszystko, aby później nie iść, żeby wszystko było pod jedną narkozą?

Autor: Michał Maliński
WYŚWIETLAJ 10 20 50