Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Chirurgia
Choroby jamy ustnej
Estetyka
Pacjent w gabinecie
Poradnia
Profilaktyka

Podróż za jeden uśmiech

Brak komentarzy | Publikacja:
Podróż za jeden uśmiech

Podróż za jeden uśmiech

Nareszcie wakacje! Czy spakowaliście już plecaki albo walizki? Jeśli nie – pamiętajcie koniecznie, aby wziąć ze sobą pastę do zębów, nici dentystyczne, a przede wszystkim – ulubioną szczoteczkę. Doskonale wiecie, że nic tak nie podkreśla piękna opalonej twarzy, jak śnieżnobiały i radosny uśmiech. A kto to wie – może podczas letnich wojaży przypadkowo uśmiechniecie się do kogoś i na zawsze odmienicie jego życie..

Zanim jednak wyruszycie w góry lub nad morze, przerwijcie na moment pakowanie i weźcie udział w wakacyjnym konkursie portalu Dentonet. Czekają na Was ciekawe nagrody, tym razem ufundowane aż przez dwóch sponsorów!

Zasady konkursu
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wgrać do aplikacji konkursowej ogłoszenie, w którym poszukujecie nieznajomej/nieznajomego z pociągu. W ogłoszeniu napiszcie koniecznie o wrażeniu, jakie wywarł na Was jego/jej zniewalający uśmiech.


Nagrody
W naszym wakacyjnym konkursie możesz wygrać 1 z 10 zestawów, a w każdym z nich następujące produkty:
– wybielającą pastę do zębów Pro-Whiter Regular, ufundowaną przez firmę OXNET – idealną do intensywnego usuwania osadów nazębnych powstałych od palenia papierosów, picia czerwonego wina i herbaty.

– Citrosept® Dental – odświeżający i łagodzący żel do higieny jamy ustnej. Citrosept® Dental łagodzi podrażnienia błony śluzowej, zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu z ust i pomaga utrzymać fizjologiczną florę jamy ustnej. Więcej na temat właściwości żelu przeczytasz TUTAJ


– Citrosept® Forte Acerola krople i Citrosept® Forte Acerola kapsułki – suplementy diety, dzięki którym uzupełnisz dietę o bioflawonoidy pochodzące z grejpfruta i naturalną witaminę C z aceroli. Producentem tych produktów jest firma CINTAMANI POLAND


Aby przejść na stronę konkursu, kliknij TUTAJ


Szczegóły konkursu
1. W Konkursie "Podróż za jeden uśmiech" może wziąć udział każda osoba, która w dniach trwania Konkursu doda hasło konkursowe, wypełni prawidłowo formularz zgłoszeniowy do Konkursu oraz zaakceptuje Regulamin Konkursu. Hasła dodawane przez Uczestników Konkursu zostają automatyczne dodane do Galerii Konkursowej.

2. Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 1 hasło. Dodanie hasła przez Uczestnika Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest jego właścicielem i posiada do niego prawa autorskie.

3. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do podpisania haseł imieniem i nazwiskiem autora, wskazanym przez niego pseudonimem lub – w przypadku gdy Uczestnik Konkursu woli pozostać anonimowy – opatrzenia hasła podpisem „hasło DENTOnauty”.

4. Konkurs „Podróż za jeden uśmiech” trwa od 03 lipca 2015 do 19 lipca 2015 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 22 lipca 2015 roku.

5. Zwycięzców Konkursu wybierze Komisja Konkursowa.

6.Laureaci konkursu, którzy nie nadeślą swoich danych adresowych w ciągu 10 dni od ogłoszeniu wyników, tracą prawo do nagrody.


Aby przejść na stronę konkursu, kliknij TUTAJ


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Stomatolodzy ws. aborcji: "Na jeden dzień zamknijmy gabinety" Lekarz

Przez kraj przetaczają się fale protestów. Strajk Kobiet ma oczywiście związek z opublikowanym kilka dni temu orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego o uznaniu aborcji eugenicznej jako niezgodnej z konstytucją RP. W codziennych protestach, mimo trwając...

Jeden pacjent na godzinę - wytyczne ekspertów PTS-u Lekarz

Taki czas przyjmowania pacjentów sprawi, że nie będzie tłoku w poczekalni, co w dobie pandemii ma szczególne znaczenie. Pozwoli też na przygotowanie gabinetu po wizycie na przyjęcie kolejnego pacjenta. To wytyczne przedstawione przez Prezydium Polski...

ROZWIŃ WIĘCEJ
dziel się uśmiechem - Dentonet.pl
Zdrowe zęby po wakacjach, czyli jak dbać o piękny uśmiech Pacjent

Sezon wakacyjny powoli dobiega końca – przed nami ostatnie wyjazdy zanim dzieci znów zasiądą do szkolnych ławek. Podczas letnich podróży pozwalamy sobie na więcej swobody i niestety częściej niż zazwyczaj zdarza nam się zrobić sobie przerwę od dobryc...

Jeden dzień w dentobusie w województwie łódzkim Lekarz

Przegląd i lakowanie zębów w szkołach, leczenie ubytków w domach dziecka i innych miejscach, gdzie nie ma dostępu do opieki stomatologicznej. W taki sposób pracuje w województwie łódzkim dentobus. Od początku funkcjonowaniu w dentobusie przebadano bl...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji