Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Platinum Preffered po raz kolejny dla polskich dentystów!

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Platinum Preffered po raz kolejny dla polskich dentystów!

Platinum Preffered po raz kolejny dla polskich dentystów!

23 czerwca 2012 w Warszawie poznamy nie tylko zwycięzców konkursu TOP DESIGN Kliniki Stomatologiczne 2011.

Podczas uroczystej gali w hotelu Polonia Palace dowiemy się także, kto został laureatem Platinum Preferred Elite Member i Platinum Preferred Member na 2012 roku.

Ta prestiżowa nagroda, przyznawana przez lidera w branży implantologicznej, firmę Biomet 3i rozdawana jest co roku w 73 krajach od Stanów Zjednoczonych, przez Brazylię po Australię. Co roku trafia ona w ręce ponad 700 lekarzy.

W tym roku laureatami zostało 22 stomatologów i 4 ośrodki stomatologiczne w Polsce.

Jak mówi Małgorzata Wasio-Malina dyrektor marketingu Dental Depot Wasio, z firmy będącej wyłącznym przedstawicielem Biomet 3i w Polsce, te nagrody to dowód na rozwój implantologii w Polsce i stale rosnący poziom.

To sukces polskich specjalistów

– Polscy specjaliści trafili już do światowej czołówki. Rosnąca z roku na rok liczba laureatów pokazuje, że Polacy nie tylko ciężko pracują nad rozwojem i upowszechnieniem implantologii w Polsce, ale także wnoszą realny wkład w jej rozwój, czego dowodem są wybitne osiągnięcia lekarzy z Polski w kraju i na świecie – mówi Wasio-Malinka.

Ale Amerykanie od lat zauważają nie tylko rosnącą popularność implantologii w Polsce, także zaangażowanie lekarzy w jej upowszechnianie i edukację pacjenta.

– Grono lekarzy, które posiada tytuły Platinum to obecnie najbardziej aktywni przedstawiciele swojej profesji, którzy działają zarówno na polu naukowym, jak i edukacyjnymi i promocyjnym, przybliżając Polakom tematykę implantologii oraz korzyści płynących z tego leczenia – mówi Wasio-Malinka.


Ścisłe kryteria i doborowe towarzystwo

W tym roku w Warszawie zostaną wręczone dwa rodzaje nagród Platinum.

Platinum Preferred Elite Member jest nagrodą przyznawaną za wybitny wkład w rozwój implantologii i propagowanie rozwiązań implantologicznych.

W tym roku amerykanie docenili najaktywniejsze ośrodki i osobistości kreujące na najwyższym poziomie edukację i prowadzące badania z zakresu implantologii stomatologicznej w Polsce. 

Druga nagroda, czyli Platinum Preferred Member jest przyznawana na podstawie kilkudziesięciu kryteriów, m.in.: osiągnięcia implantologiczne, dynamika rozwoju, lokalne kampanie promujące leczenie, zaangażowanie w upowszechnienie leczenia implantologicznego wśród pacjentów oraz nieustanne dążenie do rozwoju i dokształcanie się.

Warto dodać, że do grona wyróżnionych na całym świecie zaliczono także dr Tiziano Testori, dr Par Olov Ostman, dr Roberto Cocchetto, dr Gampaolo Vincenzi, dr Hans Dieter John.

W 2011 roku nagrody Platinum otrzymało 16 lekarzy i 6 ośrodków m.in. Villa Nova Dental Clinic, Enel-Med, Ośrodek CEOC.

W gronie lekarzy znaleźli się prof. dr hab. Andrzej Wojtowicz, dr. n. med. Piotr Majewski, dr n. med. Adam Ziemlewski i dr n. med. Rafał Dobrakowski.

inf.wł.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

recepta - Dentonet.pl
Kolejny apel ws. oznaczania odpłatności Lekarz

- Wprowadzona elektroniczna postać recepty nie zniosła tego obowiązku, ani związanej z nim odpowiedzialności finansowej osób wystawiających recepty - podkreśla w przyjętym w ostatnich dniach stanowisku Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej.  - (Prezyd...

leczenie stomatologiczne dzieci - Dentonet.pl
Aż 5,2% polskich 7-latków nigdy nie było u dentysty Lekarz

Ministerstwo zdrowia odpowiedziało na pytania posłanki Joanny Jaśkowiak w sprawie funkcjonowania opieki stomatologicznej nad dziećmi w naszym kraju. Z danych resortu za 2019 r. wynika, że aż 5,2% polskich 7-latków nigdy nie było u dentysty. Przypomn...

ceny usług stomatologicznych - Dentonet.pl
GUS: ponowny wzrost cen u dentystów we wrześniu Lekarz

Jak podał Główny Urząd Statystyczny, we wrześniu 2020 r. ceny usług stomatologicznych wzrosły o 0,2% w porównaniu do sierpnia 2020 r. W skali roku wzrost cen w stomatologii był jednak o wiele wyższy i wyniósł aż 13,8% - najwięcej z całej branży ochro...

ROZWIŃ WIĘCEJ
szczepionka na COVID-19 - Dentonet.pl
Pomysł polskich badaczy na szczepionkę przeciw COVID-19 Lekarz

Badacze z Gdańska i Krakowa łączą siły, aby wspólnie opracować skuteczną i bezpieczną szczepionkę przeciw COVID-19. Jej działanie ma polegać na pobudzeniu limfocytów T osoby zaszczepionej do niszczenia komórek zainfekowanych przez wirusa - tłumaczy w...

dentysta - Dentonet.pl
Co z pomocą dla dentystów współpracujących z NFZ-em? Lekarz

Posłanka Barbara Dolniak wystosowała kolejną interpelację w sprawie sytuacji branży stomatologicznej w czasie pandemii koronawirusa. Tym razem posłanka pyta o sytuację gabinetów stomatologicznych posiadających kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia....

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres