Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

Pierwszy w historii Asysdent online już w sobotę 25 kwietnia!

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Pierwszy w historii Asysdent online już w sobotę 25 kwietnia!

Pierwszy w historii Asysdent online już w sobotę 25 kwietnia!

25 kwietnia o godz. 11:00 rozpocznie się pierwszy w historii webinar Asysdent, przeznaczony dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Udział w konferencji online jest bezpłatny.

Zgodnie z pierwotnym planem, najbliższa sobota – 25 kwietnia – miała być kolejnym już świętem asystentek i higienistek stomatologicznych. Wtedy właśnie w Łodzi miała odbyć się siódma edycja Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych Asysdent, podczas której spodziewano się około 1000 uczestniczek.

Z powodu pandemii wirusa SARS-CoV-2 stacjonarny Asysdent został przeniesiony na 3 października (rejestracja nadal jest otwarta), ale 25 kwietnia pozostanie datą wyjątkową dla wszystkich asystentek i higienistek. Tego dnia o godzinie 11:00 rozpocznie się pierwszy w historii Asysdent online w formie webinaru!

Co przygotowano w programie?

11:00 – „Rewolucja w organizacji pracy asysty i higienistki w cieniu pandemii” – wykład prof. dr n. med. Natalii Lewkowicz.

11:30 – „Szkoła przetrwania w zawodzie asysty w czasach COVID-19” – wykład fizjoterapeuty i osteopaty mgr. Radosława Janczyka.

12:00 – „Masz tę moc – jak wydobyć z siebie to, co masz najlepsze, aby czuć się dobrze, spokojnie i radośnie” – wykład psycholog Anny Kędzierskiej, autorki „Obrazków do myślenia”.

12:30 – „Edukacja i promocja zdrowia w dobie pandemii covid-19 oczami higienistki” – wykład dypl. hig. stom. Magdaleny Suszyńskiej.

Partnerem wydarzenia jest firma GSK, która ufundowała nagrody w teście wiedzy – odbędzie się on drogą online po zakończeniu wykładów.

Aby wziąć udział w webinarze Asysdent, należy jedynie zapisać się na wydarzenie utworzone na Facebooku. Uczestnictwo jest bezpłatne!

– Asysdent w środku wiosny to już nasza coroczna tradycja. Jak wiemy, konferencja została przeniesiona na październik tego roku, ale nie warto tracić czasu! Mamy go ostatnio więcej niż dotychczas, więc wykorzystajmy go z pożytkiem. Przypominając o naszym jesiennym święcie w Łodzi 3 października, chciałbym gorąco zaprosić na Asysdent online. Nie musicie nigdzie jechać, za udział nie musicie płacić, nie trzeba się nigdzie rejestrować. Wystarczy włączyć Internet – mówi dr n. med. Tomasz Maria Kercz, pomysłodawca Asysdentu. Zapraszamy!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Chwile zwątpienia i złości? "Zaproście ciało do pomocy" Asysta

Jak radzić sobie psychicznie w tej trudnej sytuacji? Odpowiada psycholog, autorka „Obrazków do myślenia” Anna Kędzierska. - Zaproście swoje ciało do pomocy. Wasza postawa wpływa na to, w jaki sposób odczuwacie złość czy strach - mówiła Anna Kędziersk...

Asysdent test
Znamy komplet zwycięzców testu wiedzy Asysdentu online! Asysta

To była niezwykle zacięta rywalizacja, a o zwycięstwie zadecydowały ułamki sekund! Znamy już laureatów testu wiedzy, który w minioną sobotę zakończył pierwszy historyczny Asysdent online. W minioną sobotę 25 kwietnia odbył się pierwszy w historii As...

Prawie dwa tysiące osób na Asysdencie Online. 17 tys. wyświetleń Asysta

Blisko dwa tysiące osób na żywo śledziło webinar dla asystentek i higienistek stomatologicznych Asysdent. Spotkanie to zorganizowaliśmy w dniu, w którym - jak byliśmy jeszcze kilka tygodni temu przekonani - spotkamy się z Wami w Łodzi, podczas tradyc...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Praca asystentek i higienistek w dobie pandemii, czyli Asysdent online! Asysta

Pandemia koronawirusa bardzo mocno wpłynęła na funkcjonowanie całej branży stomatologicznej, nie wyłączając codziennej pracy asystentek i higienistek stomatologicznych. Wokół tego właśnie tematu koncentrować się będzie zaplanowany na sobotę 25 kwietn...

Konferencja ASYSDENT 2020 przeniesiona na 3 października 2020 r. Asysta

Ze względu na rosnące zagrożenie epidemiologiczne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zaplanowana pierwotnie na 25 kwietnia 2020 r. VII Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2020 zostaje przeniesiona...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres