Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

Pierwsza Nadbałtycka Konferencja Stomatologii Estetycznej

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Pierwsza Nadbałtycka Konferencja Stomatologii Estetycznej

Pierwsza Nadbałtycka Konferencja Stomatologii Estetycznej

Wybitni specjaliści z zakresu stomatologii estetycznej gościli w Polsce z okazji Pierwszej Nadbałtyckiej Konferencji Stomatologii Estetycznej. W ten sposób organizatorzy XIV Konferencji Naukowej PASE i IV ART ORAL rozszerzyli zakres swojej działalności, jednocześnie kontynuując dotychczasowe działania.

 

 

Celem, jaki sobie wyznaczono, było stworzenie szerokiej platformy wymiany doświadczeń i osiągnięć z takich dziedzin, jak stomatologia estetyczna, implantologia, protetyka i technika dentystyczna. Co ważne, w tym roku po raz pierwszy do programu konferencji włączono ortodoncję. Z roku na rok wzrasta liczba wykładowców, którzy dzielą się swoim doświadczeniem podczas wykładów i warsztatów.

Tym razem zaproszenie organizatorów przyjęło 20 wybitnych specjalistów z całego świata. Wielu z nich po raz pierwszy miało okazję gościć w Polsce. Swoją wiedzą dzielili się z uczestnikami kongresu wykładowcy między innymi z USA, Brazylii. Szwajcarii, Niemiec, Hiszpanii czy Włoch. Wśród nich Domingo Martin, Irena Sailer, Murilo Calgaro, Ed McLaren, Urs Brodbeck, Albino Triaca, Olivier Brix i Enrico Steger. Ich udział w Pierwszej Nadbałtyckiej Konferencji Stomatologii Estetycznej i w XIV Konferencji Naukowej PASE i IV ART ORAL był nie lada gratką dla uczestników.

Plejada znakomitych światowej klasy wykładowców świadczy o dużej randze imprezy. Obok wykładów odbywały się warsztaty dla stomatologów, seminaria oraz warsztaty dla techników dentystycznych. Były bezcenną okazją do zdobycia praktycznej wiedzy, absolutnie niezbędnej w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie szeroko pojętej stomatologii estetycznej. Konferencji towarzyszyli wystawcy prezentujący na licznych stoiskach swoją ofertę.

Pierwsza Nadbałtycka Konferencja Stomatologii Estetycznej oraz XIV Konferencja Naukowa PASE i IV ART ORAL zostały zorganizowane w Sopockim Hotelu Sheraton. Obok wysokiego komfortu uczestnicy mieli do dyspozycji najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dodatkowo, doskonała lokalizacja przy plaży pozwalała na bezpieczny i urozmaicony wypoczynek po intensywnych zajęciach podczas kongresu.

Organizatorem Pierwszej Nadbałtyckiej Konferencji Stomatologii Estetycznej oraz XIV Konferencji Naukowej PASE i IV ART Oral była Pracownia Pozytywnych Zmian dla Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i Art Oral NIEMCY. Patronat medialny nad kongresem sprawowali Dentonet.pl, Dentowizja.pl oraz e-Dentico.

ab


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Pierwsza Konferencja Dentonet Online już w czerwcu! Lekarz

W dniach 25-28 czerwca lekarze dentyści będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, jakiego jeszcze nie było – I Konferencji Dentonet Online. W ciągu czterech dni największe autorytety polskiej stomatologii podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświa...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Paulina Kosiniak-Kamysz - Dentonet.pl
Paulina Kosiniak-Kamysz - dentystka zostanie pierwszą damą? Lekarz

W Polsce trwa kampania wyborcza przed zaplanowanymi na maj wyborami prezydenckimi. Swój własny program, dotyczący m.in. leczenia stomatologicznego, zaprezentowała Paulina Kosiniak-Kamysz, żona kandydata PSL-u na urząd prezydenta Władysława Kosiniaka-...

przegląd prasy naukowej - Dentonet.pl
Przegląd anglojęzycznej prasy naukowej (część pierwsza) Lekarz

Accuracy of periapical radiography and CBCT in endodontic evaluation R. Lo Giudice, F. Nicita, F. Puleio, A. Alibrandi, G. Cervino, A. S. Lizio, G. Pantaleo Choć diagnostyka obrazowa bywa (na szczęście coraz rzadziej) pomijana, pozostaje niezbędnym...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres