Dentonet
E-mail

Patrycja Rabińska

Brak komentarzy | Publikacja:
Patrycja Rabińska

Patrycja Rabińska

Doświadczony manager i specjalista ds. komunikacji. Założycielka i właścicielka CMC Group (www.cmcgroup.pl), firmy wyspecjalizowanej w doradztwie biznesowym dla branży stomatologicznej. Prowadzi szkolenia i wykłady, a także świadczy usługi doradcze, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Jest także konsultantką największego polskiego portalu stomatologicznego Dentonet.pl.
 
Współpracując z praktykami stomatologicznymi, z pasją dzieli się swoją wiedzą oraz wielostronnym doświadczeniem zawodowym. Wykorzystuje je, wspierając klientów w analizie oraz lokalizacji obszarów wymagających poprawy, wskazuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości przedsiębiorstw, które wpływają na poprawę funkcjonowania gabinetów i pracujących w nich zespołów, co przekłada się na liczbę pacjentów i wyniki finansowe. Oferuje także wsparcie z zakresu usług marketingowych. W pracy stosuje elementy coachingu polegające na wykorzystaniu talentów i potencjału pracowników do osiągania celów biznesowych.
 
Poza praktycznym doświadczeniem managerskim, posiada kwalifikacje z zakresu profesjonalnej rekrutacji, zdobyte m.in. w firmie Michael Page, będącej międzynarodowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego.
Absolwentka kierunku coaching profesjonalny Akademii Leona Koźmińskiego, magister politologii, ukończyła także studia podyplomowe z zakresu public relations oraz kierunek nowoczesna praktyka zarządzania firmą Akademii Menedżerskiej SGH.
 
 
CMC Group jest firmą specjalizującą się w coachingu, mentoringu oraz consultingu sektora medycznego. Misją CMC Group jest wspieranie prywatnych praktyk lekarskich, w tym przede wszystkim gabinetów stomatologicznych, projektowanie rozwiązań, które powodują osiąganie wysokich wyników biznesowych. CMC Group posiada w swojej ofercie szkolenia, business coaching, life coaching oraz doradztwo z zakresu skutecznego marketingu, zarządzania sobą, budowania zespołu oraz nowoczesnych strategii biznesowych.
www.cmcgroup.pl

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji