Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Zatrudnię lekarza ortodontę

Dam pracę


woj. śląskie

Opis ogłoszenia

Ortomed Clinic – centrum stomatologiczne specjalizujące się w ortodoncji – na Os. Tysiąclecia w Katowicach zatrudni lekarza ortodontę. Zapewniamy: Bardzo dobre warunki pracy; Nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości materiały; Wsparcie techniczne i merytoryczne specjalistów z różnych dziedzin stomatologii; oraz możliwość wymiany doświadczenia i konsultacji przypadków. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej www.ortomedclinic.pl.
Wymagamy: Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu; Udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów; Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych; Indywidualne podejście do pacjenta, okazywanie zrozumienia dla jego problemów zdrowotnych i informowanie o procesie leczenia; Chęć rozwoju i kształcenia w kierunku podnoszenia swoich kompetencji oraz zdobywania doświadczenia w pracy zespołowej.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt w sprawie ogłoszenia
Osoba kontaktowa: lek. stom. Halina Opalińska (Śliwka)
Adres e-mail: sliwkahalina@wp.pl
Nr telefonu: 511 060 650

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 511060650