Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Zamość Stomatolog Zachowawcza Endo Protetyka Dzieci

Dam pracę


woj. lubelskie

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszamy do współpracy ambitnego lekarza stomatologa!
Możliwości rozwoju i kierunku współpracy jest wiele. Jesteśmy specjalistami ortodoncji i chirurgii szczękowo-twarzowej. Nasza praca codzienna skupia się na tych dziedzinach, jednocześnie pragniemy rozwijać klinikę i potrzebujemy lekarzy chcących prowadzić pacjentów w pozostałych dziedzinach stomatologii.
Jeśli jesteś młodym i ambitnym lekarzem stomatologii, który pragnie rozwijać się w stomatologii zachowawczej z endo(do dyspozycji mikroskop) lub stomatologii dziecięcej (dostęp do pacjentów ortodontycznych wymagających leczenia zacho- na życzenie chętnie doposażymy klinikę np w sedacje) lub protetyce(kompleksowe plany leczenia, DSD itp.) i jednocześnie cenisz sobie miłą, rodzinną atmosferę pracy(nasi lekarze pracują u nas wiele lat…!), chcesz się skupić na pracy lekarza, i potrzebujesz stabilnej pracy, a nie biurokracji prowadzenia własnej praktyki (szukamy lekarza na dłużej…) – zapraszamy CIĘ do kontaktu!

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 604146966