Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Unit fizjodyspanser chirurgiczno-implantologiczny, Stomatologia, NSK

Sprzedam


woj. dolnośląskie


Opis ogłoszenia

Witam,
Mam do sprzedania fizjodyspanser chirurgiczno-implantologiczny niezawodnej i rewelacyjnej firmy NSK model Surgic Pro. Stan znakomity, idealny,gdyż nie był zbyt wiele używany. Poniżej krótki opis:
Surgic Pro ze światłem LED – Inteligentny mikrosilnik chirurgiczny z podświetleniem i zaawansowaną kalibracją obrotów.

Specjalnie zaprojektowany dla potrzeb implantologii i chirurgii twarzowo – szczękowej, charakteryzuje się dynamicznym momentem obrotowym. Zaawansowany system kalibracji momentu obrotowego (ATC) pozwala zaprogramować ustawienia optymalne dla każdego stosowanego narzędzia, zapewniając w czasie pracy wysoki poziom dokładności.
NSK wie, że minuta ostrożności, bez zakłóceń, jest warunkiem potrzebnym do przeprowadzenia precyzyjnego zabiegu chirurgicznego lub implantologicznego. Intuicyjna obsługa oraz wyjątkowa precyzja to atuty tego wyjątkowego narzędzia.

Cechy unitu:

czytelny, podświetlany ekran LCD ułatwiający odczytanie parametrów pracy,
6 zaprogramowanych ustawień implantologicznych, oraz 8 programów indywidualnych,
zakres prędkości mikrosilnika od 200 do 40 000 obr./min
3 poziomy intensywności podświetlenia końcówki,
mniejszy i lżejszy mikrosilnik,
wyjątkowy moment obrotowy: 80 Ncm,
system kalibracji końcówki ATC,
podświetlenie: LED do 32 000 LUX

Sprzęt jest istną rewelacją w zabiegach z zakresu chirurgii i implantologii. Prosty w obsłudze, precyzyjny oraz skuteczny. Posiada pełne wyposażenie, nożny sterownik,kątnicę tytanową NSK ,którą można sterylizować ,lekką i poręczną, z podstawką, instrukcje obsługi do starszego modelu ( taka dostarczył sklep który sprzedał urządzenie ). Fizjodyspanser jest niezawodny , wyposażony w rewers i czytelny,nowoczesny wyświetlacz,pompę irygacyjną, precyzyjną kontrole prędkości obrotów, możliwość programowania ustawień, szeroki zakres obrotów.Jest znakomity zarówno dla początkującego jak i zaawansowanego chirurga i implantologa.

Sprzęt jest do sprzedania w związku z likwidacją gabinetu stomatologicznego. Cena nowego oscyluje w granicach 11000-12000zł. U mnie koszt ok 8000zł do negocjacji. Wysyłka na mój koszt pełne ubezpieczenie lub odbiór osobisty we Wrocławiu. Kontakt pod nr podanym w ogłoszeniu po godz. 20.00 ewentualnie poprzez formularz kontaktowy.
Serdecznie polecam !!!

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 668155812