Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Stomatolog – od 7 tys netto – Umowa o Pracę

Dam pracę


woj. dolnośląskie


Opis ogłoszenia

Oferujemy nowy, w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny, asystenta i recepcję.Praktyka prywatna z duza liczba stalych klientow. Dodatkowo możemy pomóc w znalezieniu odpowiedniego mieszkania. Poszukiwany lekarz stomatolog po odbytym stażu podyplomowym zainteresowanego długoterminową współpracą. Lekarz nie musi posiadać kwalifikacji ortodontycznych.

Obecnie trwa rozbudowa praktyki, z jednego gabinetu wyposażonego w nowoczesne sprzęty (m.in. rentgen z radiowizjografią czy ozonytron) zajmującego się ortodoncją i protetyką, do 2 gabinetów i recepcji.

Zależy nam nam na zadowoleniu pracowników, dlatego oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ok 7 000 NETTO na umowę o pracę (zależne od doświadczenia i dodatkowego wykształcenia). Możliwość dodatkowej premii zależnej od wysokości przychodów gabinetu.

W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszam do kontaktu 🙂 Możliwość zorganizowania spotkania m.in na terenie woj. zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i mazowieckiego.

Praktyka zlokalizowana jest w Wierzchowie koło Złocienca. W okolicy wiele pięknych jezior i lasów, łatwy dojazd do Szczecina (ok 100km), Kołobrzegu (ok. 100km), czy Poznania (ok 170km). Miejsce idealne żeby wychowywać dzieci lub cieszyć się przyrodą.

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 607780349