Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Renomowana klinika podejmie współpracę z lekarzem dentystą – Łódź

Dam pracę


woj. łódzkie

Opis ogłoszenia

Witam.
Od dwudziestu lat prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną. Przez te lata zgromadziłem olbrzymią rzeszę zadowolonych i stałych pacjentów. Nadszedł jednak czas, kiedy ilość pacjentów zmusza mnie do skoncentrowania się na implantologii i protetyce. Dlatego szukam lekarza chętnego do podjęcia współpracy i przejęcia opieki nad pacjentami w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji i podstawowej chirurgii stomatologicznej. Proponuję doskonałe warunki finansowe, samodzielne stanowisko pracy, dowolność godzin pracy oraz nieograniczone możliwości rozwoju. Podstawowe wymagania to samodzielność, dokładność, uczciwość i asertywność w kontakcie z pacjentem. Mile widziane doświadczenie w pracy z prywatnym pacjentem. Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie pacjentów i utrzymanie renomy gabinetu.
Lekarzy chętnych do współpracy proszę o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres drpap@tlen.pl Preferuję kontakt email. Ewentualnie proszę o SMS na numer 502732592.

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 502732592