Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

RACA DLA LEKARZA DENTYSTY W OPOLU

Dam pracę


woj. opolskie

Opis ogłoszenia

RACA DLA LEKARZA DENTYSTY W OPOLU

Witamy. Poszukujemy lekarza dentysty, posiadamy również wolne miejsca na staż podyplomowy.

Oferujemy możliwość leczenia w zakresie jaki najbardziej Ci odpowiada, jaki najbardziej lubisz i w jakim najlepiej się czujesz.
Znajdziesz u nas wsparcie i pomoc od starszych kolegów i koleżanek w każdej dziedzinie stomatologii. (stom. Zachowawcza , endodoncja , chirurgia,protetyka , ortodoncja ).
Oferujemy wszelkie wsparcie abyście czuli się u nas jak najlepiej. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie i bonusy . Nasza klinika istnieje od 15 lat. W tym czasie wprowadziliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań a jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy system cad cam firmy Sirona. Wyszkoliliśmy w tym czasie wielu świetnych stomatologów . Nie czekaj dzwon, przyjedź , popatrz , zacznij z nami pracować już teraz . Jeśli ktoś z twoich znajomych szuka pracy i chciałby doskonalić i rozwijać swoje umiejętności daj mu nasze namiary .
NZOZ PRESTIGE OPOLE.
Tel . 501 574 208
E-mail: prestige4@op.pl

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 501574208