Dentonet
OGŁOSZENIA

Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Praca dla lekarza dentysty

Dam pracę

woj. śląskie

Opis ogłoszenia

Ogłoszenie o pracę – Lekarz Stomatolog: Stomatologia Zachowawcza i Endodoncja

Miejsce pracy: Klinika to SMILE, Pyskowice, ul. Królowej Marysieńki 7

Rozwijaj swoją karierę w Klinice to SMILE!
Zapraszamy do współpracy Lekarzy Stomatologów specjalizujących się w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Jeśli pragniesz pracować w nowocześnie wyposażonym ośrodku, gdzie priorytetem jest jakość świadczonych usług i satysfakcja pacjenta, dołącz do nas!

Co oferujemy?

• Atrakcyjne wynagrodzenie: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
• Zaawansowany technologicznie sprzęt: Pracuj z takimi narzędziami jak CBCT, OPG, radiowizjografia, mikroskop endodontyczny, RECIPROC gold i inne nowoczesne narzędzia endodontyczne.
• Dynamiczne środowisko pracy: Możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznej atmosferze i zespole wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Zadania:

• Wykonywanie zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji.
• Diagnostyka i planowanie leczenia z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi diagnostycznych.
• Dbanie o najwyższe standardy leczenia oraz komfort pacjenta.
• Współpraca z zespołem w celu zapewnienia kompleksowej opieki.

Jak aplikować?
Prosimy o przesłanie CV poprzez portal branżowy lub bezpośrednio na adres e-mail: klinikatosmile@gmail.com. Prosimy o podanie w tytule wiadomości “Aplikacja na stanowisko Lekarza Stomatologa”.

Dołącz do Kliniki to SMILE, gdzie technologia spotyka się z pasją do stomatologii. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Telefon: 533222373