Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Poszukujemy STOMATOLOGA do prywatnego gabinetu!

Dam pracę


woj. dolnośląskie


Opis ogłoszenia

WIKTORIAMED to placówka medyczna o wyjątkowym charakterze i zakresie działalności. Stawiamy na ciągły rozwój, doskonalenie jakości usług oferowanych naszym Pacjentom oraz zapewnianie szerokiego wachlarza możliwości w zakresie profilaktyki i leczenia.
Wieloletnia praktyka i ogromne doświadczenie zawodowe naszej kadry znacznie wyróżnia nas na tle konkurencji i pozwala nam śmiało twierdzić, że należymy do najlepszych z najlepszych w swojej dziedzinie.

Instytut Zdrowia i Urody WIKTORIAMED to kompilacja kliniki stomatologicznej z praktyką medycyny estetycznej oraz gabinetami kosmetologicznymi. Staramy się aby nasi Pacjenci mogli kompleksowo przechodzić proces leczenia i przemian estetycznych.
Przyświeca nam mocno holistyczne podejście do procesu leczenia.

Tak szerokie spectrum działań pozwala szybko i korzystnie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

W związku z uruchomieniem nowych gabinetów medycznych poszukujemy kandydatów na stanowisko: STOMATOLOG. Od kandydatów wymagamy przede wszystkim ogromnego zaangażowania w swoją pracę, otwartości oraz gotowości na rozwijanie swoich umiejętności. Doświadczenie zawodowe jest dla nas ogromnie ważne, jednak na pierwszym miejscu stawiamy indywidualny potencjał, profesjonalizm i poczucie misji.

Oferujemy pracę w placówce z mocno ugruntowaną pozycją na rynku, dużą bazą pacjentów (jedynie pacjenci prywatni), nowoczesnym sprzętem i wyposażeniem klasy premium. Warunki współpracy ustalane są indywidualnie w oparciu o spersonalizowany profil kandydata.
Dodatkowym atutem jest możliwość doposażenia stanowiska pracy w oparciu o indywidualne potrzeby lekarza (mikroskop, sprzęt diagnostyczny itp.)

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na kariera@wiktoriamed.pl

Do swojej aplikacji prosimy załączyć również skany dokumentów potwierdzających ukończenie dodatkowych szkoleń i kursów.

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 575910020