Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Lekarz stomatolog – Praca w nowoczesnej Klinice Stomatologicznej!

Dam pracę


woj. podkarpackie


Opis ogłoszenia

Marzy Ci się nowa, lepsza praca? Praca, w której można się ciągle rozwijać, szkolić, doskonalić umiejętności? Czy chcesz aby w końcu Twoja praca była doceniana, a współpracownicy wspierali Cię i pomagali? Czy chcesz pracować w komfortowych warunkach w jednej z największych i najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce? Jesteś osobą ambitną, lojalną, chcesz nabywać nową wiedzę i umiejętności oraz angażujesz się w pracę? Lepiej nie tracić czasu na snucie marzeń. Aplikuj do nowej, lepszej pracy już teraz! Będzie nam miło się spotkać i porozmawiać. U nas „rozwiniesz skrzydła.
Primadent Dental Clinic działa już od ponad 20 lat na rynku stomatologicznym. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i uruchomieniem 2 piętra budynku kliniki poszukujemy do placówki w Rzeszowie oraz 2 filiach w Ropczycach i Sokołowie osobę na stanowisko Lekarz stomatolog. Poszukiwany pasjonata, który chce doskonalić swoje umiejętności i ciągle uczyć się nowych rzeczy. Testujemy i wprowadzamy najnowsze urządzenia. Ogromny nacisk kładziemy na kursy i szkolenia Lekarzy. Ze swoimi specjalistycznymi szkoleniami przyjeżdżają do nas wybitni wykładowcy a zarazem wspaniali lekarze praktycy. Zamknięte szkolenia prowadzili u nas m.in. dr Nazariy Mykhaylyuk, Dr hab. n. med Jan Pietruski, lek. stom. Jacek Głębocki, Dr n. med. Bartosz Cerkaski, Dr n. med. Agnieszka Pacyk, Dr n. med. Leszek Sawicki, Dr n. med. Michał Bednarski, lek. stom. Dorota Chojnacka, lek. stom. Tomasz Rozwadowski.

Oferujemy:
– możliwość ciągłego kształcenia się, rozwijania, doskonalenia umiejętności,
– wysokie zarobki,
– pracę w zgranym zespole, doświadczonym, wykwalifikowanym i dynamicznym,
– zespół lekarzy chętnych do dzielenia się swoim doświadczeniem,
– praca „na 4 ręce” wraz z wykwalifikowaną asystentką
– pracę na najnowocześniejszym i wysokiej jakości sprzęcie (mikroskopy z torem wizyjnym, radiowizjografia, skaner wewnątrzustny, tomograf komputerowy, kondylografia, profesjonalne studio do fotografii stomatologicznej, pracujemy w protokole DSD.)
– pracę na najlepszych materiałach stomatologicznych,
– pełny terminarz pacjentów,
– atrakcyjne warunki pracy,
– pracę w systemie zmianowym,

Wymagania:
– min. 2 letniego doświadczenia zawodowego,
– profesjonalne podejście do pacjenta,
– wysoka kultura osobista,
– znajomość obsługi komputera,
– komunikatywność, otwartość oraz miła aparycja,
– zaangażowanie,
– dyspozycyjność, punktualność, dokładność,
– mile widziana znajomość języków obcych
– delikatność i empatia,
– uczciwość i lojalność,

Aplikuj do nowej, lepszej pracy już teraz! Będzie nam miło się spotkać i porozmawiać. U nas „rozwiniesz skrzydła”!

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego) na adres: rekrutacja@primadent.pl
W temacie wiadomości proszę wpisać stanowisko.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 177172220