Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Lekarz stomatolog

Dam pracę


IMG 2105

Opis ogłoszenia

DENIMED® Stomatologia dr n.med Tomasz Mazur w Kolonii Poczesna (k. Częstochowy), poszukuje do współpracy lekarzy dentystów specjalizujących się w zakresie: stomatologii zachowawczej, dziecięcej, endodoncji, protetyce.

Oferujemy:
* dużą bazę pacjentów
* współpracę z innymi specjalistami
* pracę na 4 ręce
* gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny m.in mikroskopy, kamery wewnątrzustne, rtg i tomograf
* godziny pracy do ustalenia indywidualnego

Zapraszamy do składania CV zarówno OSOBY BĘDĄCE NA POCZĄTKU ŚCIEŻKI ZAWODOWEJ, które są ambitne i chętne do rozwijania umiejętności jak i DOŚWIADCZONYCH LEKARZY STOMATOLOGÓW, którzy ukończyli specjalizację/kursy w zakresie: endodoncji/ protetyki/ periodontologii/ implantologii/ pedodoncji/ ortodoncji/ chirurgii stomatologicznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres praca@denimed.pl oraz o umieszczenie w CV klauzuli RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 602494298