Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Lekarz Dentysta – Stomatologia Bez Bólu

Dam pracę


woj. dolnośląskie
HR )

Opis ogłoszenia

Centrum Stomatologii „Stomatologia Bez Bólu” w Jeleniej Górze poszukuje doświadczonego Lekarza Dentysty. Mile widziane jest doświadczenie w leczeniu zachowawczym i protetycznym. Szukamy osoby, która jest chętna do dalszego rozwoju zawodowego.

Możliwość pracy na pełny etat lub wybrane dni tygodnia, w systemie zmianowym: I zmiana (8:00 – 15:00), II zmiana (15:00 – 22:00). Dodatkowo istnieje opcja pracy w soboty (09:00 – 19:00), do uzgodnienia. Oferujemy pełną bazę klientów. Dostęp do nowoczesnych technologii, w tym rentgen z tomografią komputerową oraz pracownia protetyczna. Przyjazną i serdeczną atmosferę w doświadczonym i zgranym zespole. Możliwość uczestnictwa w szkoleniach na preferencyjnych warunkach. Zniżki na leczenie stomatologiczne w naszej klinice. Pomoc w zakwaterowaniu oraz kompleksową opiekę i wdrożenie w dostępne możliwości i procedury.

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 789632604