Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Koszalin – praca dla Lekarza Dentysty

Dam pracę


woj. zachodniopomorskie
zdjecie

Opis ogłoszenia

Powiększamy zespół!!

Lokalizacja: Koszalin

W związku z dynamicznym rozwojem serdecznie zapraszamy do naszego zespołu Lekarza Dentystę, specjalizującego się w stomatologii zachowawczej, endodoncji pod mikroskopem oraz protetyce (choć nie jest to konieczne, będzie to mile widziane).
Jeśli interesujesz się tematyką zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych, będzie to dodatkowy atut! Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Współpracując z Nami zyskasz możliwość nauki i rozwoju w endodoncji, protetyce i okluzji. Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 40-45% (wszystkie szczegóły ustalimy już podczas rozmowy). Zapewniamy również współpracę z wykwalifikowaną asystentką oraz elastyczny grafik dopasowany do Twojej dyspozycyjności.

Nasze oczekiwania to jedynie dostępność do pracy przez minimum 2 zmiany/dni w tygodniu

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 570 500 876 lub e-mailem na adres pmrekrutacje@gmail.com. Możesz również napisać wiadomość prywatną 😊

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 570 500 876