Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Endodontyczny bloczek szkoleniowo-treningowy

Sprzedam
Opis ogłoszenia

Witamy Państwa.

Przedmiotem sprzedaży jest treningowy bloczek endodontyczny ETB-107 z kanałem i komorą w kolorze czerwonym. Produkt dodatkowo wyposażono w koronę zęba, którą można opracować lub zamówić produkt z już otwartą komorą.

Jesteśmy małą, ale prężnie rozwijającą się firmą. A co istotne polskim, bezpośrednim producentem produktów z naszej oferty.

Ponadto posiadamy kompletne modele z wymiennymi zębami, również pedodontyczne oraz inne materiały szkoleniowe. Od wymiennych zębów czy bloczków endodontycznych, poprzez niskobudżetowe modele gipsowe z zębami akrylowymi, aż po bardziej wymagające projekty dostosowane do potrzeb klientów. Nasza oferta stale powiększa się o nowe produkty.

Chętnie współpracujemy zarówno z klientami korporacyjnymi jak i na zlecenia indywidualne.

Jeżeli potrzebują Państwo konkretnego typu modelu czy innej pomocy szkoleniowej, to zapraszamy do kontaktu z nami. Przeanalizujemy ostateczną formę oraz koszt danego detalu i postaramy się zbudować go tak by idealnie odpowiadał Państwa potrzebom.

Z poważaniem,
Zespół PhantomProMed.

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 780032811