Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

endodonta

Szukam pracy


woj. zachodniopomorskie

Opis ogłoszenia

Mam do wygospodarowania dodatkowy czas, o ile będę mieć możliwość ruchomego i elastycznego grafiku.

Szukam dodatkowego miejsca do współpracy w Szczecinie i okolicach (dojazdy są możliwe), które m. in. umożliwi mi przyjmowanie pacjentów średnio dwie soboty w miesiącu na drugie zmiany (od 15:00 do około 21:30). Czasami mam możliwość wydłużyć grafik nawet na cały dzień, ale godziny wydłużenia mógłbym podać dopiero na kilka dni przed (najpewniej w poniedziałek rano).

Obecnie stałe mogą być czwartki lub piątki (też druga zmiana od 15:00 – 21:30) z możliwością wydłużenia jak wyżej. Opcjonalnie w pn., wt., śr. mogę czasami wygospodarować od 2 do 8 godzin pierwsze zmiany (do godziny 14:00), ale to mógłbym podać dopiero na kilka dni przed przyjęciami. Dni współpracy muszę jeszcze dopasować z grafikiem drugiego miejsca współpracy.

Dla mnie idealnie byłoby, gdybym mógł zakres godzin (pierwsza czy druga zmiana) podawać w poniedziałki z rana, po czym recepcja zapisywałaby pacjentów z listy oczekujących, natomiast daty przyjęć mogę podawać nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. W związku z powyższym moja oferta jest skierowana raczej do gabinetów z dużą bazą pacjentów i dłuższymi terminami oczekiwania na wizyty.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie. Od początku kariery zawodowej pracuję z mikroskopem głównie jako endodonta (guteperka na ciepło, ultradźwięki, koferdam, udrożnianie kanałów w tym MB2, MB3, usuwanie wkładów metalowych lanych i z włókna, zamykanie perforacji MTA, przygotowywanie korzeni do resekcji, zamierzona replantacja, leczenie przez koronę, odbudowy po leczeniu kanałowym). Przy odpowiednim mentoringu poszerzenie zakresu usług jest do rozważenia. Uważam się za spokojnego, uczciwego i bezkonfliktowego. Szkolenia finansuję z własnej kieszeni.

Szukam gabinetów do współpracy spełniających poniższe kryteria:
– możliwość skanowania podpisanej zgody na leczenie do elektronicznej dokumentacji (wtedy zgoda się nie zgubi)
– wystarczająca baza pacjentów, żeby przeważnie grafik był zapełniony
– mikroskop dostępny cały czas, nawet do wypełnień
-CBCT lub licencja do oprogramowania, żeby nie marnować czasu na otwieranie płytek CD i mieć dostęp do badania (aparat CBCT nie musi być na miejscu, a zdjęcie można wysłać mi zdalnie)

Kontakt: 696 431 411

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 696431411