Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

DOM POD KLINIKĘ!!Dom dwukondygnacyjny z roku 2005 na działce o powierzchni 458m kw. Bardzo atrakcyjna

Sprzedam


woj. mazowieckie

Opis ogłoszenia

DOM POD KLINIKĘ!!Dom dwukondygnacyjny z roku 2005 na działce o powierzchni 458m kw. Bardzo atrakcyjna lokalizacja przy głównej ulicy osiedla Stara Miłosna. Wysokość pomieszczeń 330cm!!!

Prezentowany dom od początku był budowany z myślą o prowadzeniu biznesu przede wszystkim o charakterze medycznym. Obecnie jest w pełni dostosowany do prowadzenia stomatologii , pod którą był wynajmowany dotychczas .Posiada dogodny parking dla klientów przed budynkiem.

Na parterze 130m kw. mieszczą się trzy gabinety wraz z poczekalnią i częścią sanitarno-socjalną-5 pomieszczeń oraz biuro. Na piętrze 130m W budynku działa bardzo oszczędna instalacja grzewcza na gaz w systemie nawiewowym (oszczędności rzędu 30% w stosunku do konwencjonalnego). Dostosowany w pełni dla osób niepełnosprawnych na parterze wraz WC spełniającym wymogi NZOZ w 2005 roku.

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 501099077