Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Dentika nawiąże współpracę z Lekarzem Dentystą

Dam pracę


woj. mazowieckie


Opis ogłoszenia

Prężnie rozwijający się gabinet poszukuje dentysty do współpracy. Chcemy stworzyć zespół specjalistów, tak by móc jak najlepiej i jak najskuteczniej pomagać naszym pacjentom. Liczy się dla nas dobra atmosfera w pracy, dobre wynagrodzenie, uśmiech, serdeczność, traktowanie każdego z szacunkiem – niezależnie od tego czy jest to pacjent, czy członek zespołu. Każdy z nas jest ważny.
Szukamy lekarzy zarówno z doświadczeniem jak i tych młodych, ambitnych, którzy chcieliby się uczyć i rozwijać pod naszym okiem. Chętnie podzielimy się własną wiedzą i doświadczeniem. Sami również cały czas się szkolimy, poszerzając horyzonty. W naszym zespole płynie młoda krew chętna do zmiany świata na nieco lepszy. Odpowiednim podejściem, wiedzą i coraz nowszą techniką staramy się dotrzeć do wszystkich pacjentów, nawet tych bardzo zamkniętych. Wierzymy, że zgrany zespół fachowców jest w dzisiejszych czasach niezbędny do stworzenia usługi na jak najwyższym poziomie.
Gabinet znajduje się w Sierpcu w woj. Mazowieckim 80 km od Torunia i 110 km od Warszawy. Miasto ciche i spokojne, bez korków. Gabinet dostępny do dyspozycji lekarza 6 dni w tygodniu. Oferujemy pomoc w znalezieniu i wynajęciu mieszkania. Bardzo duża ilość pacjentów. Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 501347874 lub adresem email dentikasierpc@gmail.com

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 501347874